Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki veszi meg a drága macskaele...

Ki veszi meg a drága macskaeledeleket?

Figyelt kérdés
A macskaeledelek egységára mindig 50-60%-kal drágább, mint a kutyaeledeleké, de mivel vannak a boltokban ilyenek, gondolom van, aki tényleg meg is veszi. De ki, és miért? Nem lenne olcsóbb kutyaeledelt venni? Mi is mindig azt veszünk a macskáknak. Fölösleges pluszköltségnek tartom a macskaeledelt.
2015. ápr. 12. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Esetleg azt tudom elképzelni, hogy mivel két különböző fajról van szó, így nincs kizárva, hogy mások a táplálékigényeik.

Hm???

2015. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Maxitabi ***** válasza:
86%

A macska teljesen ragadozó, a kutya nem...

Így mások a táplálék-igényei... pl taurinra van a macskának szüksége,mert ha hiány alakul ki,a cica elpusztulhat...

2015. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindig is kutyatápot vettünk a macskáknak. Teljesen egészségesek, az egyik macskánk több, mint 12 éves, szóval nem halnak meg tőle..
2015. ápr. 12. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

jah és amibe nem hal meg attól erősebb lesz? :D

Én pl 10 éve megveszem a drága kájákat és ne a reklámokban látott tápokra gondolj..

2015. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy erősebb, csak hogy ugyanolyan jól van, mint bármelyik más macska és így nem dobtam ki annyi pénzt.
2015. ápr. 12. 20:42
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Na, akkor veregesd magad vállon, milyen ügyesen tudsz spórolni a háziállatodon.

Én meg megveszem neki a macskatápot, én meg azért veregetem vállon magam.

Így mindenki boldog. :)

2015. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Tudod h spórolhatsz mégtöbbet? Ne tarts háziállatot...!
2015. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

En megveszem. Mert vegeztem takarmanyozastant is, igy tudom, hogy ha teljesen egeszseges allatot akarunk, akkor nem mindegy, hogy mit eszik.

Amugy, miota veszel nekik csak kutyatapot, es a tapon kivul kapnak mast is?

Az a vicc, hogy amit te csinalsz, koltsegcsokkentesbol, ugy hivjak, "minosegi eheztetes". De a te dolgod. A kerdes kiirasakor eldontotted, hogy neked van igazad.

De, a valasz: azok vesznek dragabb macskatapot, akinek telik ra.

2015. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Jesszusom. De buta vagy...
2015. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Sőt! Van olyan, aki a macskatápból sem a 300 ftosat veszi, hanem akár több mint 1000 forintot elkölt egy kilóra!
2015. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!