Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes macska pisilési furcsas...

Vemhes macska pisilési furcsaságok?

Figyelt kérdés

befogadott cicám vemhes, a doki szerint 6-7 hetes.

Nem vagyok az abortálás híve, így majd az alom után lesz ivartalanítva.


Többi cicám ivartalan, így most ez a vemhesek vagyunk dolog elég új nekem:D

Ameddig nem látszott rajta, hogy kölykei lesznek, jött-ment, rendesen használta az almot, most viszont, ahogy nő a hasa, 2-3x megfigyeltem, hogy hosszú percekig ül és "pisil". Ücsörög azzal a megkönnyebbült-átszellemült fejjel az almon ( ma 7 percig lestem, amikor szóltam neki és odajött) és pisil is, de nem "sok percnyi" mennyiséget.


Szóval nem tudom, a macskáknál is lehet olyan, mint az embereknél, hogy "kamu"-pisiingert éreznek, amikor a baba mocorgása piszkálja a húgyhólyagot?


(ezzel talán nem fordulnék orvoshoz..min. hülyének nézne..:D)


2015. ápr. 13. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nagyon jó kérdes... de végülis szervezet, az szervezet, a húgyhólyag a macskának is a méhe mellett van, szerintem simán nyomkodhatják a mocorgó picik, amivel vizelési ingert keltenek. De nekem volt hasonló gondja cicámnak nem is rég, elég gyakran, hosszú időkre guggolt le, de neki nem sok jött ki, csak néhany csepp, az viszont nem volt se büdös, se színes, teljesen átlagos volt. Kriderült, hogy valami húgyuti fertőzést szedett össze, de ő nem jött oda, ha hívtam, ő guggolt tovább. De azt is el tudom képzelni, hogy esetleg maga a testhelyzet kényelmes neki, elég érdekes dolgokat tudnak produkálni :)

Amúgy ha ezzel nem is futsz dokihoz, ha egyszer mész, es mellékesen rákérdezel a dologra, nem hiszem, hogy kiröhögne, főkent az elején ne tudd meg, én is mekkora marhaságokat kérdeztem a dokitól, max mosolygott, de mindig korrekten válaszolt :)

2015. ápr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!