Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Félig süket lenne a macskám?

Félig süket lenne a macskám?

Figyelt kérdés

Pl ül az ablakpárkányon, én kopogok neki az ablakon, és csak sokadik kopogást vesz észre.


Vagy pl egyik ablakból hívom és másik ablakhoz fut oda, mert nem tudja honnan jön a hang.


Az biztos, hogy nem teljesen süket, mert meg szokta hallani azért a hangokat, de nem egyből.


2015. ápr. 17. 14:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Előbb pl odamentem hozzá, éppen a másik irányba figyelt, ezért nem látta, hogy jövök, de nem is hallotta, és csak akkor vett észre, amikor hozzáértem, meg is ijedt, hogy egyszercsak ott termett valaki.
2015. ápr. 17. 14:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el orvoshoz,de szoktad takarítani a fülét?
2015. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már idős a macska akkor egyre rosszabbak lesznek az érzékszervei. Főleg a hallásán venni észre. De rövidlátók is szoktak lenni. Azt meg például idegen idős macskán lehet észrevenni, ha hívod akkor közelebb megy hozzád például egy méterre, mert csak onnantól látja tisztábban hogy a gazdi hívta-e vagy idegen. Ha kijár a cica akkor vigyázni kell vele mert nem veszi észre az autókat sem.
2015. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!