Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSETEK, MIT TEGYEK? Egy...

SEGÍTSETEK, MIT TEGYEK? Egy fél órája találtam a parkban, a fűben egy reklámszatyorban, kardigánba csomagolva 5 db kiscicát. Senki nem volt a közelükben. Valaki így akart megszabadulni tőlük. Hazahoztam. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Egy kis arasz méretűek, nem tudom hány naposak lehetnek. Kellene enni adni nekik, de valószínű, hogy még szopósak. Tehéntejet adjak nekik? Szabad?...és hogyan? Pici cumis üvegem sincs... Nem értek hozzá, de nem szeretném, ha elpusztulnának...

#állatmentés #talált kiscicák
2015. ápr. 20. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Oltatni is kellene őket, a parvó halálos betegség.
2015. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
0%
nem szokásom kárörvendeni, de megmondtuk...
2015. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
Valamikor régen a fekete anyamacskánk elhagyta a másfél-két hetes kölykét. Ezt a kicsit én neveltem fel, olyan is lett, szép ezüstcsirmos, amelyik hozzám kötődött, engem tekintett az anyjának, még pórázon is hajlandó volt menni. Amikor az utcán sétáltunk, mindenki nevetett. Kutyaként viselkedett. Sajnos csak 8 évet élt, mert szegénykém rákot kapott. Cicukát soha egy macskám se pótolhatta.
2015. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

2 elpusztult és 3 beteg remegnek...


Ezt már megírtam kb 3 hete és töröltettétek a válaszomat,

2015. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Nem fognak életben maradni, sajnos. Idegi sérülésük lehet.
2015. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Hogy vannak a cicák ???
2015. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!