Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy cicát, nem...

Találtam egy cicát, nem olyan, mint az utcai cicák, hanem mint amilyeneket a reklámokban mutogatnak, szerintetek melyik fajtára hasonlít? Vagy én látom rosszul?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. ápr. 21. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
sima házi macska szerintem
2015. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha kutya volna, akkor sétatéri keveréknek mondanák, de tényleg van benne valami angoraszerű vonás.
2015. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Platypus ***** válasza:
100%
A kék szín nem túl gyakori a házimacskák között, de a testalkata teljesen átlagos, nem lehet benne egyetlen fajtát sem felismerni. Ha fekete lenne, eszedbe nem jutna hogy nem házimacska. A fajta, amire gondolhatsz az orosz kék, de nem valószínű hogy lenne a felmenői között.
2015. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen, a színe az, amit élőben még nem láttam :D akkor az zavart meg, nem értek hozzá :)meg az átlagosnál hosszabb szőre


meg abból gondoltam, hogy valami úri macska, mert tud autóban utazni, közlekedni, pitizni :D de nem láttam sehol a környéken kiírást, hogy keresnék, pedig nézelődtem.

2015. ápr. 21. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szép házi cica :) egyik barátomnak is ilyen színű van (nem túl gyakori szín, kb. olyan, mint az egyszínű fehér, vagy még ritkább, de attól még sima házimacska)
2015. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szep hazi cica, bar a "talaltam" elegge relativ. Az, hogy most nem keresik, nem jelenti azt, hogy majd nem fogjak.

Mindnenesetre, allatorvoshoz vid el, hatha van benne chip (nem gyakori, de nem kizart)


Es megjegyzem, bar max lepontozast szokott erni, de... attol hogy "talaltad" nem lesz a tied. A talalt dolgok (es ez a allatokra is vonatkozik, talalt macskatol kezve a talalt tehenig) megtartasanak megvan a maga jogi utja.

Es az rendben van, hogy egy random keverek macska miatt nem szokas, de ha tegyuk fel, fajtatiszta lenne, a talalast nagyon gyorsan "lopas"-nak lehetne atnevezni jogi uton...

2015. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, nem az utcán találtam, hanem a kertünkbe jött be, teljesen éhesen, és azóta el sem megy. 4 virslit befalt mire jól lakott (nem volt más itthon), régóta nem ehetett, mert súlyra nagyon könnyű, egyébként kiraktam a városi fb csoportba a képét, állatorvoshoz is el fogom vinni, hátha keresik. biztos hogy volt gazdája mert nagyon szelíd és a szőre is ápolt. meg mint említettem, nagy autós, képes az ablakon bemászni, és ott aludni az ülésen :D
2015. ápr. 21. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, oke. :)

Ebben az esetben tenyleg mindent megteszel, amit lehet, szoval...

Igazabol, csak azert emlitettem meg, mert az en macskamat nemreg "talaltak meg" (MC kolyok, kiszökött, whatever), es elegge felhuzott a "megtalalo" hozzaallasa. Tehat, szemelyes erintettseg miatt haraptam a "macska, megtalal" dolgra.

Ha tulsagosan agressziv lettem volna, vagy ilyesmi, elnezest kerek.

2015. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
más szitu, ha ellopják a macskát, de azért be hibáztasson senki, hogy nem seprűvel kergettem el, mint a szomszéd, hanem megetettem, mert könyörgött szinte érte :) semmi gond
2015. ápr. 21. 21:41
 10/10 anonim válasza:
44%
A fejformája és a szőre kék színe orosz kék macsekra utal. Sőt a szőre is. Nem csodálkoznék, ha az volna.
2015. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!