Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megőrülök a macska viselkedésé...

Shopgirl27 kérdése:

Megőrülök a macska viselkedésétől, mit tegye?

Figyelt kérdés
Van egy kb féléves benti cicám nőstény. Nem nagyon alszok tőle, főleg minden nap 4 fele reggel ő felébred és zörög mindennel megőrülök. Azt irjak a cicák sokat alszanak ő kivétel lehet de kész vagyok. Szeretem imadom de ez kicsit sok. Masreszt nem egyedül lakom es vezet a cica viselkedese problemakhoz.nagyon jatekos es minden neki jatek szettepi a zsepiket, lopja a fulpiszkalot mosogatòszivacsot stb. Következő honapban Tervezem ivartalanitasra vinni. Elvileg nyugodtabb lesz. Van barkinek tippje ezenkivul h tehetem őt nyugodtabbà? Köszönöm.
2015. ápr. 22. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Idővel javul a helyzet. Nekem most lesz 2 éves a cicám nyáron és már van egy kialakult rendszere. Sokkal többet alszik és tudja mikor mit lehet csinálni. Éjjel alszik, pihen, napközben is többnyire, de tudja hogy délután vagy este van játékidő mikor játszunk vele célzottan. Nappal meg magát is szórakoztatja. Szerintem nálatok is be fog állni, csak vezessetek be rendszert, hogy kb hánykor kap kaját, mikor alszotok, mikor játszotok vele.
2015. ápr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kölyök még. Mi kicsuktuk. Reggel vagy a ruhaszarotot pakolta le, vagy a terítővel ágyazott meg maganak, mikor mi. Direkt úgy kellett pakolni a szobát, hogy semmi torekenyhez ne érjen hozza. Zsepit nem lehet otthagyni neki. Meg gyakorlatilag semmit :D aztán majd kinövi.

Ja a kedvenc a budikefe volt. Úgy kinőtte az osszes hülyeséget hogy orom volt nézni. Csak a bűvös egy eves korig nehéz.

2015. ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*a hálóból csuktuk ki. És a nappalit rendezte át állandóan.
2015. ápr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fáraszd ki lefekvés előtt játékkal úgy h lihegjen hát ha így tovább alszik
2015. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem jót tenne neki egy fix hely ahol pl éjszakára elalhat és ahol kevés inger éri akkor is ha felébred. Nálink az előszobában tölti az éjszakákat, meg az alvás időt és mondhatom reggel hétig nincs is gond vele :) Napközben meg minden szoba az övé
2015. ápr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!