Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska lehet féltékeny?

Macska lehet féltékeny?

Figyelt kérdés
van egy két éves macskám, aki úgy lett nevelve, hogyha éjszaka csukva van az ajtóm, nem jön be. Riktán egy egy este volt amikor bekéretszkedett. Fél éve tesóm az ő macskájával ide költözött, ées minden este együtt alszanak. Pár napja az enyém minden este besírja magát, hogy egy szobában aludjunk, amikor eddig ezzel nem volt baja, talált helyet magának. Féltékeny lenne? Persze nem küldöm el, csak furcsa higy pár napja szabájosan dübög az ajtómon.
2015. ápr. 22. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet bizony. És "szabályosan".
2015. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy macskát alapvetően zavar az, ha nem tudja belakni a teljes "területét" zavarják az ellenőrizetlen területek, szagok, ahol nem tud szagmintákat hagyni.

Egy új macska jövetelével ez simán felerősödhet, pláne, ha az új macska "birtokba veheti" a számára tiltott területet.

2015. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
neem ez nincs tiltva. Nappal azt csinál itt amit akar, csak este mikor be van ágyazva akkor van kitiltva. A másik egyáltalán nem jön be. Van egy szoba ami mindig csukva van, ritkán van nyitva. Akkor bemennek, kijönnek de sosem akarnak bemenni ha csukva van az ajtó, érdekes.
2015. ápr. 22. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
törődésre vágyik, a macskák ösztönösen keresik a vízereket oda szeretnek feküdni az én macskámnak is megvvannak a helyei hol szeret szundikálni a szagomat is keresi ha nem vagyok itthon ilyenkor az én szobámba akar menni ott keres
2015. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bizony tudnak féltékenyek lenni. Egyszer kisbabás pár jött hozzánk és a mi macskánk 3 órán át puffogott miatta. Ha föl akarta az ember venni morgott, ha simogatta elfordult, még a kedvenc jutalomfalatot sem volt hajlandó a szájába venni.
2015. ápr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én macskám, dühbe gurul, ha más állattal foglalkozok. Egyébként nyugodt barátságos, de olyankor, felpofoz mindenkit akit talál, és ha szólok hozzá, egy napon keresztül, mindig hátat fordít nekem.
2015. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!