Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon beteg vagyok hogy...

Nagyon beteg vagyok hogy kiástam a cicám sírját?

Figyelt kérdés

2 napja temettük el hátul a kertben, és ma hátramentem kiásni, mert elmondhatatlanul hiányzik, megnéztem őt, aztán visszatemettem.

Mit csináljak hogy ne hiányozzon ennyire?

Van egy másik cicám is akit szeretek, de ő volt a kedvencem, és még a másik cica sem tudja elterelni róla a figyelmem. :/



2015. ápr. 23. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Többször lehetőleg ne ásd ki (vagy legalább várj vele 1-2 évet), mert nem szép látvány, ahogy bomlik és fertőzést is kaphatsz tőle. Inkább tegyél ki róla képeket és azt nézegesd.
2015. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne ásogasd ki. Nem lesz tőle jobb. Tudatosítsd magadba, hogy elment.

Mi lesz, ha majd egy rokonod távozik el? Úgy teszel majd, mint az a nő, aki a halott fiát otthon tartotta, etetgette és lóbalzsammal kenegette 6 évig?


"6 évig őrizte anyja Attila múmiáját

2013. 07. 18.

Kazincbarcika - Múmiaként nyugodott éveken keresztül egy kazincbarcikai családi ház egyik szobájában egy fiatalember. Testét, akárcsak Egyiptom nagyjainak földi maradványait balzsamokkal kenték, H. Attilának (†32) tragikus módon azonban nem jutott dicsőséges túlvilági lét.

A fiatalembert hat éve keresték a rendőrök eltűntként. Közvetlen rokonai, a házban élő szülők és a fiatalember testvére szerint Attila Finnországba költözött, ahol tovább folytatta egyetemi tanulmányait, majd a helsinki egyetemen oktatott. Míg a közvetlen szomszédok ámultak és bámultak a képzelt sikereken, addig a fiú a ház eldugott szobájában hevert holtan.


A külvárosi háznál már az utca közepéről lehetett érezni az orrfacsaró bűzt. Úgy tudjuk, a helyszínelő rendőrök már csak egy csontvázat és zsigereket találtak az épületben, és döbbenten szembesültek azzal, hogy Attila édesanyja, Ilona szerint a mozdulatlan csontvázban még pislákolt az élet.

- Régóta betegeskedett a fiam, depressziós volt - magyarázta az asszony. - Nem érintkezett a külvilággal, de az elmúlt hetekben egyre jobban lett. Reagált, ha beszéltünk hozzá. Először csak a végtagjait próbálta mozgatni, az ujjaival jelzett, aztán lassan újra szóra nyílt a szája - mondta megingathatatlan magabiztossággal Ilona, aki szerint már csak egy hónap kellett volna ahhoz, hogy Attila teljesen felépüljön.

A nő elmondása szerint mindennap etette gyermekét, aki azonban kivétel nélkül visszaöklendezte a táplálékot. Hiába azonban a „hullámzó" egészségi állapot, Ilona töretlenül gondoskodott a fiúról.

- A napokban levágtam a haját, mert újra megnőtt, és mindig rendben tartottam a körmeit is. Egy halottlátótól kapott kenőccsel kentem a bőrét, hogy szép maradjon - ecsetelte a nő a hátborzongató részleteket.

A szomszédok elhűlve értesültek az esetről. A háztól alig húsz méterre él a fiú nagymamája, aki éveken keresztül abban a hitben élt, hogy unokája külföldön kezdett új életet.

- Mit lehet erre mondani? Téboly! Az ember kitalálni sem tudna ilyet, de amikor a családjában történik meg, olyan, mintha meghasadna az elméje - mondta az egyik rokon.

Úgy tudjuk, a rendőrök egy bejelentés miatt mentek ki a házhoz szerda este, és habozás nélkül berúgták a holtat rejtő szoba ajtaját. A családtagokat kihallgatták, de csak közigazgatási eljárást indítottak, mert nem merült fel, hogy hat éve gyilkosság történt volna.

A szomszédok szerint az egész házat fel kellene gyújtani, de azt az ágyat, amin Attila feküdt holtan hat éven át, mindenképpen.


A matrac még csütörtökön is a kert végében hevert, Ilona pedig még mindig nem biztos benne, hogy fia meghalt."

2015. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne már, ez durva

Már csak 1 hónap kellett volna, hogy a fia felépüljön, miért nem várták ki? xD

2015. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem durva, most, hogy láttam még utoljára naggyából megnyugodtam, és kezdem elhinni hogy végleg eltávozott, de mégis nehéz, remélem az idő és a másik cicám segít ezt elfelejteni.
2015. ápr. 23. 17:45
 5/5 gublug ***** válasza:

Idővel minden elmúlik. Idővel Attila is meggyógyult volna :D


Meg kell tanulnod, hogyan engedd el a dolgokat. Szívből. Nézz utána. Az életed további részében is szükséged lesz rá.

2015. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!