Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog a macskám?

Miért nyávog a macskám?

Figyelt kérdés
Általában nem szokott nyávogni csak ha éhes illetve ha azt akarja mondani, hogy "mindjárt szülök gazdiiii". (még nincsen ivartalanítva, tavaly tavasszal szült először, most másodjára ma reggel.) Reggel ugye nyávogott és lett is 3 picike. Az erkélyen van a háza (kertes ház amúgy csak van kutya is és mikor láttuk hogy lesznek kicsik felraktuk a házát) és ha kimegyünk hozzá állandóan nyávog hangosan. Simogatjuk és adtunk is neki finom májkrémet(egyik kedvence) de így sem hagyja abba. Gondoltam már arra is, hogy azért nyávog mert nem tetszik neki, hogy ott vagyunk de jó a kapcsolatunk vele és máskor ha egyedül akar lenni akkor max azt csinálja, hogy ki se jön a házából de most egyből jön oda, mikor halja hogy nyílik az erkély ajtó. A kicsik egészségesnek tűnnek szóval valószínű nem ez a baj. Akkor miért nyávog?
2015. ápr. 25. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezer meg egy dolog miatt nyávoghat a macska, az is lehet, hogy fájdalma van. A helyetekben én megmutatnám egy állatorvosnak. Illetve ha már ott vagyok, érdeklődnék az ivartalanítás felől is (a macska érdekében is).
2015. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!