Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hosszú szőrű macskának nyírtát...

Hosszú szőrű macskának nyírtátok már le a szőrét picire?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 09:56
1 2
 1/14 dakar ***** válasza:
59%
szerintem nemérdemes inkább fésüld ki jól mindennap esetleg fürdesd meg 2 hetente
2015. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem segít sajnos!Furminátorral is próbáltuk vittük macska kozmetikushoz de semmi.Ez nem vedlés mert amióta nálunk van ez megy megállás nélkül.
2015. ápr. 26. 10:08
 3/14 dakar ***** válasza:
ha nagyon muszály érdemes olyan embert keresni aki érti hogykell levágni a szőrét pl van olyan kutyakozmetikus is aki vállal macskákat is
2015. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A tenyésztőhöz nem lehet fordulni mert csak addig volt kedves meg segítőkész amíg ki nem fizettük a horror árat.Az egyetlen kérdésem az volt hozzá, hogy mivel lakásban élünk pici gyerekkel mennyire igaz, hogy ez a fajta nem hullatja a szőrét annyira.A válasza az volt, hogy pici kis kupacokba hullat és azt kézzel is össze lehet gyűjteni.Végül is ha belegondolok nem is hazudott mert az egész lakás egy kupac macskaszőr.Ha megsimogatja az ember olyan a keze utána mintha kiszőrősödött volna.

Minőségi tápot kap azzal biztosan nincs baj.

2015. ápr. 26. 10:17
 5/14 dakar ***** válasza:
nekem hosszúszőrű perzsám van a szobában perzsa szőnyeg mindennap porszívózhatom át az egészet fésülöm mindennap jó tápot kap pluszba a panzinak van jófajta szőrregeneráló multivitaminja azis sokat javít macska szőrén de a hosszűszőrű macskáknál a szőrhullatás amúgyis fennáll egész évben mondjuk tavasszal őkis jobban vedlenek én úgy vettem észre
2015. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen fajta cicáról van szó, és milyen tápot kap?
2015. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ragdoll és Royal Canin tápot kap.
2015. ápr. 26. 10:29
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
A Royal Canin nem igazán érdemli meg az árát, már csak az összetevői miatt sem. Hasonló árkategóriában vannak ennél sokkal jobb tápok, lehet a helyedben váltanék, hátha segít a szőrhulláson.
2015. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen a doki is ezt javasolta 1 éve akkor váltottunk is de nem segített sőt akkor meg visszatérő hasmenése lett folyton.Cseppeket is kaptunk amit kúraszerűen alkalmaztunk de semmi az ég világon nem hat.Nem egyszerű szőrhullásról van szó.Arra jutott az állatorvos, hogy genetikai eredetű...
2015. ápr. 26. 11:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Oh, értem.

Sajnálom, hogy a tenyésztő sem hajlandó a segítségedre lenni, holott úgy tűnik, ő is felelős valamilyen szinten, hogy ilyen problémákkal küzd a cica.

Végső esetben, ha már tényleg mindent kipróbáltatok amit lehetséges (béres cseppet próbáltátok már?), akkor a félévenkénti nyírás tényleg ajánlott.

Privátban esetleg meg tudnád mondani, melyik tenyészetből van?

2015. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!