Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furcsa folt a macskán (? )

Furcsa folt a macskán (? )

Figyelt kérdés
Hiiányzik a szőr a első lábáról egy kis helyen, olyan mintha valami megharapta volna.. Lehet ez harapásnyom vagy inkább valami fertőzés? Ja és tegnap az arcomon nekem is kijött valami kiütés.. SEGÍTSETEK!!

2015. ápr. 26. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez így még bármi lehet. Másik macska megtépte, rühesség, sőt, akár kullancs is (az én cicámnak rendszeresen kihullik a csípés helyén), bőrgomba, valami élősködő miatt kivakarta... Figyeld a viselkedését meg nézd meg a bőrét, vizsgáld át a szőrét, a fülét meg magadat is figyelgesd, bár nem igazán van olyan gond, ami rajtad is kijönne, max ha bolha csípett.
2015. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rajtam nem bolhacsípés van mert azt tudom milyen, nagyon idegesít ki van pirosodva a szememnél egy foltban, valaki, valami ötlet? Ugye nem marad ott?
2015. ápr. 26. 16:10
 3/3 anonim válasza:
Nem vagy allergiás vmire? Am kinti cicád van? Lehet,hogy összeverekedett valakivel,vagy valami irritálhatta a bőrét és sokat rágcsálta ott..ha pár nap alatt nem múlik el, érdemes szólni egy orvosnak
2015. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!