Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vált agresszívvé a...

Miért vált agresszívvé a macskám egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
Egy olyan pár napja folyamatosan nekem támad, harap, karmol, nekiesik a lábamnak... Pedig velem volt a legjobb a kapcsolata, mással nem csinálja ezt a családban. Nem változtattunk semmit a viselkedésünkön, a kaján amit kap, a lakáson, egyszerűen csak rászokott arra, hogyha engem meglát, az első dolga, hogy bokán harapjon. Mitől lehet ez? Megutált? Mit tehetnék ellene? :(
2015. ápr. 26. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Lehet, hogy csak játszik, vagy figyelmet akar.
2015. ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 éves múlt
2015. ápr. 27. 00:17
 3/6 electroman75 válasza:
A nejem egy régi macskája is ezt csinálta,folyton támadott. Velem is bepróbálkozott a cicus, de egy baráti maflás után tudta hol a helye. Szerintem a dominanciát próbálgatja.
2015. ápr. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemtudom, alapallapotban azt mondanam, valoszinuleg ivaros kandur, es igy, azzal, hogy teged vegzal, ezzel vezeti le a feszultseget... azert rajtad, mert beloled nezi ki, hogy elegge joban vagy vele, hogy reflexbol nem cincalod apro darabokra...

De ezenkivul, nem nagyon jut mas eszembe. De, otlet, hogy mit tehetnel... ahogy meglatod, harapj a bokajaba, hogy megtanulja, milyen erzes! :P

Vagy dobj el neki egy paporgalacsint, hogy azt tepje.. vagy egy viszonylag nagy, rendesen tepheto plust.

2015. ápr. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy lány cica :D Próbáltam már mással elterelni ilyenkor a figyelmét, még a kedvenc játékával is, de ilyenkor oda se bagózik, csak támad. De azért köszi a válaszokat!
2015. ápr. 27. 01:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Tüzel?
2015. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!