Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik cica-bébi tápszer jó...

Melyik cica-bébi tápszer jó egyhetes kiscicáknak? Konkrét elnevezést várok, és azt, hogy hol tudom beszerezni és kb. mibe kerül.

Figyelt kérdés

#cicatápszer
2015. ápr. 29. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Állatorvosnál tudsz venni.
2015. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ügyet Lenke ***** válasza:
2015. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb valamire való tápgyártó gyárt tápszert is, én Royal Canint próbltam, nagyon jó, csak elég húzós, ha csak húzós ára van, 4000-5000 között mozog, de van Fressnapf-ban, és netről is tudsz kérni (Babycat milk néven). Ez nekem azért is tetszett, mert ennek vannak további tápjai, nedves és száraz is, ami szintén árva kölyköknek valók, jó minőségűek, nem egy makk egészséges cicát neveltem fel ezeken.

De állatorvosnál mindig vannak készleten ilyen dolgok, nem olcsók, olyan 2500 ft körül kezdődnek.

2015. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fressnapfban kapható PetBalance tápszer, nem rossz, kb. 1200 Ft körül van, ha jól emlékszem. Amit nem ajánlok, a Panzi nevű tápszer. Ha van rá keret, a Royal Canin a legjobb.
2015. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, megpróbálok PETBALANCE-t beszerezni. HOL KAPOK BUDAPESTEN ILYET? (A húzós árút sajnos nem tudom megvenni.)
2015. ápr. 29. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a Fressnapf-ban kapható a Petbalance, mert saját márkája az üzletnek. [link]
2015. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
itt is olvashatsz hasznos tanácsokat: [link]
2015. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
PET-PRODUKTMACSKA TEJPORT vettem állatpatikában,(1900,- Ft -ért) másfajta nem is volt, de nem vagyok elragadtatva tőle.Előírás szerint bekevertem, híg, nem oldódik símára, leül az aljára a sűrűje, eltömíti a cumit, és ami legfontosabb, nyugtalanabbak a kiscicák tőle, már 2 óránként megéheznek, sírnak, és a székletük is nyálkás lett. HOGY LEHETSÉGES EZ?
2015. máj. 1. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!