Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskámnak?

Mi lehet a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre rajta, hogy kicsit bágyadt; egész nap nem evett, nem is ivott, csak aludt. Átnéztem őt, nincs benne kullancs, nem folyik az orra, szeme sincs begyulladva, tehát semmi más tünete nincs, csak az, hogy nem eszik.

Nem rég születtek kiscicák egy másik macskánktól, tőlük fél, arra gondoltam, hogy lehet-e olyan, hogy esetleg féltékeny és ettől ilyen? Mit csináljak vele? Semmit nem tudok belé erőszakolni, még a kedvenc sonkáját sem eszi meg, semmit...



2015. ápr. 30. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármi baja lehet, ami nem látható, vidd el állatorvoshoz.
2015. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos. Felénk most van egy ilyen vírus: annyi a tünete, hogy a macska nem eszik és lázás. De ezer más dolgotól is lehet.
2015. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inni iszik?

Lehet letargia, de lehet komolyabb is. Ha holnapra se jön helyre, vidd el dokihoz.

2015. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, iszik hála égnek, nem lázas, dorombol, játszik is, csak nem eszik. :( Szagolgatja a kajákat, amit elé rakok, de nem eszik belőle, pedig mindenféle macskakonzervvel próbálkozom, sonkával, csirkemellel... hát nem tudom mit csináljak vele, mert tényleg nem tűnik betegnek. Szerintem ha holnapig nem múlik el, akkor viszem őt orvoshoz.
2015. máj. 1. 07:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem eszik a macska akkor biztos hogy valami nincsen rendben. Hányás, hasmenés van? Sok minden lehet, jobb minél hamarabb megmutatni orvosnak.
2015. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Se hányás, se hasmenés. Semmi, de tényleg semmi egyéb tünete nincsen.
2015. máj. 1. 11:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Most próbáltam etetni a cicát, és igaz picit, de evett :) jól néz ki, sok vizet iszik hála égnek, úgyhogy úgy tűnik, talán valami stressz érhette :)
2015. máj. 1. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!