Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt velem a...

Miért csinálja ezt velem a macskám?

Figyelt kérdés
Egyészséges ivartalanitott lány cica, szobatiszta, kedves, okos, imádnivaló, meg minden! egy hónapja az ajtó elé szokott pisilni, a lakásban, hiába mosom ki a szőnyeget hiába fertőtlenitem, fújom be sprayval azt a részt, változatlanul oda pisil. Kérem aki tud rá válaszolni, az írjon három cicám van, egyik sem csinálja, ezt sem csinálta, csak egy-két hónapja!!! köszönöm a válaszokat
2015. máj. 1. 17:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
0%
szivat.
2015. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Van valami odakint, ami zavarja. Valoszinuleg egy masik macska.

Probald meg azt, hogy odakint is szagtalanitasz.

2015. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
panelban lakom a 7. emeleten! a mi szintünk nincs macska a szomszédba, ellenben az egyik szomszédoméknak van oroszlánfejű törpenyusziai, de nem gondolom hogy azok szaladgálnának a lépcsőházban!
2015. máj. 1. 18:48
 4/17 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy a felettetek, alatatk lakonal lett macska, vagy kutya, vagy barmi.

Az ilyen bejarat ele pisiles dolognal mindig odakint kell keresni azt, ami valtozott.

2015. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nincsen máshol semmilyen állat aa lépcsőházban!!!! és ha lenne is erre nem jár mert mindenki lifttel közlekedik, de tudom hogy máshol nincs semmilyen állat, 29 éve lakom itt, és a többiek többsége is azóta, meg azért tudnánk róla. Tehát nincs más állat sehol!!!! nem tudom, imádom a macskáimat, de már sírhatnékom van, mikor ezt teszi, de nem bántanám, inkább letörném a kezem, inkáb mosom a szönyeget majdnem nap mint naop!!!
2015. máj. 1. 19:02
 6/17 A kérdező kommentje:
a másik kettő is lány és azok is ivartalanítva vannak. Egyszerűen nem értem!!!
2015. máj. 1. 19:03
 7/17 anonim ***** válasza:

Kerdezo.

Mit szeretnel, hogy valaszoljanak?

Kiprobaltad azt, hogy a ajto elotti reszt is fertotlenited, szagtalanitod?

A macskak a vizeletukkel a teruletuk hatarat jelolik, tehat, ha az ajto elo pisil, akkor valakinek jelezni akarja: "eddig, es ne tovabb"

Halvany fogalmam sincs, hogy kinek akarhatja ezt jelezni, de boven eleg, ha o tudja.

Ha amugy nincs a cicak kozott rivalizacios problema, egesseges, akkor odakint erdemes keresni az okokat.

Gondolom, azon mar tul vagy, hogy mindegyik cicanak van kulon almostalca, tehat nem lehet az a oka, hogy nem akar oda pisilni, ahova a tobbi.

Tehat, ha a "mi valtozott?" kerdesre a valasz: "idebent semmi", akkor az ajto elott kell keresni a valaszt. Ha viszont, barmi valtozott akkoriban, amikor rakezdett erre, akkor abban az iranyban erdemes elindulni, de ilyesmirol eddig nem esett szo.

2015. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
incs az ajtó előtt semmi, és nincsen semmi idegen "illat" sem "szag" -persze a macskák orra nem emberi orr- azt én is tudom, de évek óta itt van nálunk és nem volt ilyen még ivartalanítás előtt sem! most pár hete csinálja, de ha a szőnyeget nem teszem vissza akkor nem!! tehát az alom tálcában sem lehet semmi különös, mert ott végzi a dolgát, de az ajtónál majd minden nap jelöl, de kinek és minek nem tudok rájönni! de köszönöm az eddig válaszokat, és a türelmeteket, mindig volt macskám, mióta az eszemet tudom, tehát sok-sok mindent tudok, illetve tájékozódtam a macskákról, életükről, szokásaikról stb.stb. csak azért írtam, ide, hogy hátha ebből is ki tudok valamit "szűrni" hogy mi lehet az oka.
2015. máj. 1. 20:05
 9/17 anonim ***** válasza:

A leirasod alapjan a szonyeggel van valami baja. Ha olyan szonyeg lenne, felteteleznem, hogy talan cipovel van valami rahordva a szonyegre, es az zavarja.

Gondolom, a szonyeg regebb ota van ott, mint ahogy ezt kezdte.

Lehet, regebben volt valami, es felvette ezt a buta szokast? Ha mashova teszed a szonyeget, "koveti"?

(nalam a rogzult rossz szokas ellen segitett hogy macskamenta kivonattal befujtam a aldozatul esett szovetet, nem tudom, nalad segitene-e, de nalam segitett az, hogy pozitiv szagra csereltem a regit.)

2015. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nagyon megköszönném ha megírnád, hogy hol lehet ilyen macskamentát szerezni, ez kipróbálom, mert a szőnyeget ronggyá mosom, és akkor sem tágít. Előre is nagyon szépen köszönöm!
2015. máj. 1. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!