Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szülni fog a macskám?

Szülni fog a macskám?

Figyelt kérdés

Üdv! kezdő macskatartó vagyok, 3 hónapja találtam egy macskát (vagyis, az egyik "kedves "család az utcából itt hagyta, amikor elköltöztek)

Sosem voltam "macskás", nem is érdekeltek különösebben előtte, mire összebarátkoztunk, megszerettük egymást, megesett a baj.

Én azt sem tudtam, hogy a kb. egy éves macskának már lehetnek kölykei. Most már tudom :)

Az állatorvossal történt konzi alapján, ez az alom marad, aztán amikor 12 hetesek lesznek, akkor jön az ivartalanítás. - szóval "MIÉRT NEM IVARTALANÍTOTTAD, TE FELELŐTLEN SZAPORÍTÓ" és hasonló válaszokat nem kérek. Köszi :)


Kedves, aranyos, macskásan S- fej a kisasszony. Most 2-3 napja viszont elég furcsa,.

Alapból nagy a szája, de most többet nyávog.

Az arc melletti mirigyeivel folyamatosan jelöl engem is, bútorokat is.

A szekrénybe is minduntalan be akar menni (mondjuk erre a baba-akció előtt is volt példa. imád benn bujkálni, de amióta szőrlabdát hányt a ruháimra, ki van tiltva :D)

Illetve, bújik, hogy simizzem, oda-oda tolja a méretes pocakját is- de néha minden átmenet nélkül, szinte dorombolás közben, olyan "megdöglesz"-szerűen morog-fenyeget. Fúj rám. Főleg, ha megérintem a hasát.

A kölykök benne elég nagyok, és, ha mozognak, az látszik.

2 percenként mosakszik, nyalogatja a nemi szerve környékét.

Megnéztem, tej még nem folyik az emlőjéből.


Tapasztalt macska gazdik- ezek alapján, a napokban szülni fog?

( Állatorvos szerint április vége-május 2. hete közt fog)


2015. máj. 1. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Szülni nem, fialni biztos.
2015. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazán 'hasznos' válasz volt. Köszönöm.... :)


Ezzel az energiával normálisan is ment volna, nem? :)

2015. máj. 1. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Kan vagy nöstény?
2015. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy közel van az ellés időpontja, igen. Csinálj neki valami nyugis helyet, ahova elvonulhat majd cicázni.
2015. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja keresi a helyet azért menne a szekrénybe
2015. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jele4ntem, még semmi.


Macska jóformán csak eszik-alszik, a pocakjára 4x ráfér a tenyerem, akkora. ( ez elég viccesen néz ki egy alapból kistermetű macskán).


Most minden nap várom a "kinder surprize-t", amikor megyek haza melóból.

2015. máj. 4. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!