Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szerezhetném vissza a...

Hogyan szerezhetném vissza a rossz helyre adott cicát?

Figyelt kérdés

Sajnos, mivel négy cica volt kicsi második emeleti lakásomban, kettőnek, akik még picik voltak, nem nőttek úgy hozzám, új gazdikat kerestem.

Amikor azonban jött a leendő új gazdi, ők elbújtak. Másik cicám, akit nagyon szerettem, nagyon bújós, barátságos játékos volt, közben alaposan belopta magát a leendő gazdi szívébe.

Magam sem értem magam, de végül is, őt vitte el az új gazdi.

Persze rögtön megbántam. Rettenetesen bánt, hogy tehettem ilyent. A szívem majd megszakad. Nem tudok elaludni, pláne mióta kiderült, hogy nincs is jó helye. Az új gazdi össze vissza hazudozik, talán nem is él már a cica?

Mindent megadnék azért, hogy újra itt legyen velem. Mit tegyek?


2015. máj. 1. 23:18
1 2
 1/16 szántóvető ***** válasza:
vedd meg tőle pénzért.
2015. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Beszélj vele hogy adja vissza
2015. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Menj oda és kérd vissza. Mondd meg ha kell neki cica vigye a másik kettőt. Amennyiben azok nem kellenek találhatsz nekik másik gazdát, de ha olyan rossz ember, én egyik cicát sem adnám neki, attól, hogy félénk egy cica nem ér kevesebbet.
2015. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos, már mindent megpróbáltam. Pénzt is ajánlottam. Nem tudom pontosan hova vitték.
2015. máj. 1. 23:45
 5/16 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem kell kiscicákat a világra engedni, ha meg már megszülettek, akkor örökbefogadási szerződéssel odaadni. Abban benne lenne az, hogy mihez van joga neki és neked. Ja, hogy akkor hetekig-hónapokig az ember "nyakán maradnak" a cicák, mert ha ivartalanítási kötelezettséggel, papírral adod, akkor a "kutyának" sem kell? Hát, így járt szerencsétlen. Tanulj belőle és többet ne játssz életekkel. Érte már nem tehetsz semmit. A többiért meg tedd meg, hogy nem engedsz még egyszer almot a világra.
2015. máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kérj külső segítséget.Jogod ugyan a cicára nincs,viszont nyomãst gyakorolhatsz az illetőre.
2015. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem sok joga van, ha nincs papír. Ha lenne, akkor esetleg érdemes lenne íratni ügyvéddel egy levelet. Így viszont pont körbe fogja mindenki röhögni.
2015. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszadó!

Én is pont úgy gondolkodom mint Te. Nem én engedtem világra, hanem a környékünkre tévedő kóbor cicákat vittem ivartalaníttatni,(6-ot 50%-os alapítványi támogatással) majd gazdit kerestem nekik, miközben van kettő(vagy sajnos volt) saját ,öreg' cicám. Most van két ,nyakamonmaradt' és egy ,öreg' cicám és nagyon, nagyon sajnálom, bánom és kínlódom a másik ,öreg' cicám miatt. Egyszerűen nem értem hogy tehettem ilyet.

Persze azóta a ,nyakamonmaradtakat' is imádom, s többet soha nem adok cicát senkinek, s rá sem nézek cicára az utcán.

2015. máj. 3. 04:46
 9/16 A kérdező kommentje:

Ja, s arról az örökbefogadási szerződésről nem tudtam, sajnos. A többi hat cica remek helyre került, rendszeresen kapok róluk képet, híreket, meglátogatom őket,egy esetben még komoly barátság is kialakult az új gazdival. Pont a legimádottabb régi cicával történt ez.

Életem legnagyobb ballépése. Nem tudok belenyugodni.

Ha nyernék a lottón, kinyomoztatnám pontosan hol van és visszalopatnám. Vajon mennyibe kerülne? Lehet, hogy lottó nyerés nélkül is menne?

2015. máj. 3. 04:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Van azóta valami fejlemény?
2015. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!