Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS mivel tudom ki tisztítani...

SOS mivel tudom ki tisztítani a cica pisit az ágyból?

Figyelt kérdés

Elmúlt 4 napban minden nap belepisil az ágyunkba sajnos a cicánk :( mi az amire tuti nem megy?mivel lehet jól ki tisztítani?

dobjam ki... stb hozzászólók kíméljetek!

Köszönöm előre is a segítséget! :)


2015. máj. 2. 22:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Próbáld meg ecettel
2015. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Súrolj :DD
2015. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. máj. 2. 23:00
 4/16 A kérdező kommentje:
oké, de sima vízzel hiába is súrolom, vagy olyan szagú/illatú tisztítószerrel amit szeret...
2015. máj. 2. 23:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónás vízzel.
2015. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb. két héttel ezelőtt voltam a Fressnapfban, valamit kerestem, ami riasztja/távol tartja őket, ott volt olyan, ami elveszi a szagot, az illata pedig taszítja a cicát (kettő az egyben :) ). Nem jut eszembe a neve, de ha bármelyik kisállatkereskedésben rákérdezel, biztos meg tudják mondani. Pár ezer forintos összeg, nem olcsó, de nembis megfizethetetlen kategória.
2015. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]

Régebben a lányom a Lidl-ben vett egy folttisztítót, ami tökéletesen kivette a szőnyegből a kiskutya pisijét. Nem tudom, most kapható-e még.

2015. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
26%
igazad van ki kell dobni, a macskát. Az hugyos részét meg dobd bele a mosógépbe.
2015. máj. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Ment a zöld kéz :)

Kedves utolsó válaszoló!

Igen van egy cicám akiért felelősséget vállaltam... ha neked mondjuk a gyereked rosszat csinál kidobod?! Gratulálok!

Hogyan is dobjam bele a mosógépbe? Kivágom a matrac pisis részét kimosom utána meg visszavarrom? Ezt a választ te sem gondoltad komolyan... :/

2015. máj. 3. 13:50
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ecettel ill. erős illatú kárpittisztítóval. De a macska vizelete erős szagú ha rendszeresen odapiszkít nem fogod tudni eltüntetni.


Elgondolkodnék, hogy miért teszi. Ivartalanított? Az alom rendbe van? Van elég helye? Sok oka lehet.


Egyébként a macskák többsége nem szereti a citrusféléket lehet ilyen illatú öblítővel kísérletezni az ágynemün.

2015. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!