Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltünt a macskám tegnap...

Eltünt a macskám tegnap reggel óta nem láttam, és vemhes! Várjam vissza visza jöhet vajon? Járt valaki már így, hogy elment szülni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
sztem keresett egy számára biztonságos helyet, szerintem vissza fog jönni ha ki nem nyiffan
2015. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy keresett egy nyugodt zugot és megellett.
2015. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Altalaban a macskák elmennek egy számukra biztonságos helyre es ott szulik meg a piciket majd ott marad egy két napig es ha megszerette a családod akkor vissza fog menni.
2015. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sosem szokott elmenni még az udvarból sem kimenni! Szeretett itthon lenni! mot meg lassan két napja nincs itthon ! :-(
2015. máj. 3. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:
A terhesség felülírja az általános szokásait.
2015. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sajnálom, remélem vissza fog menni!
2015. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon vissza várom! nem tudom hány napnak kell eltelnie amikor már nincs remény a vissza érkezésre!
2015. máj. 3. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:
A ház alkalmas rejtekhelyein lehet valahol. Például a padláson, fáskamrában a farakás mögött, stb. Ha nem találod akkor idővel a kiscicák nyávogásainak hanja elárulja hova bújt. De a kiscicákat előnyös minél előbb emberek közelébe szoktatni, mikor már a szemük kinyílt, mert ha túl későn látnak először emberet akkor általában vadak lesznek és alig lehet őket megfogni.
2015. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat a helyesírási hibáért, "emberet" helyett "embert". :))
2015. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Végül előkerült ? Tudom, hogy ez egy régebbi kérdés de most én is így jártam... Nekem egyszer 3 hétre tünt el. Vissza várhatom vagy a kölykeivel maradna?
2015. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!