Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt macskát van értelme...

Felnőtt macskát van értelme még beoltatni betegségek ellen?

Figyelt kérdés

Néhány házzal arrébb elköltöztek és a macskákat ott felejtették az udvaron. (véleményem nekem is megvan...)

A macskák hozzánk költöztek úgymond.

Oltásaik biztosan nincsenek. Jól vannak, egészségesnek néznek ki. Nagyon megszerettem őket és szeretném megtartani.

Van értelme még beoltatni őket?


2015. máj. 4. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne! Az oltások után ugyanúgy védettek lesznek a betegségek ellen, amit bármilyen életkorban elkaphatnának.
2015. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van ertelem beoltatni. Bar, ha otfelejtettek oket, akkor valoszinuleg az ivartalanitasra sem koltottek, szoval azt sem erdemes kihagyni.
2015. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Katica71 ***** válasza:
Persze hogy van értelme! Nekem is felnőtt macskám van, és évente oltatom kombinált oltással és kap veszettség ellenit is. És persze féregteleníteni is szoktam. És ivartalanítani sem ártana, már csak azért is, mert nem kapnának el mindenféle fertőző betegséget.
2015. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!