Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek lehet hörcsöggel...

Farkas mirabel róza kérdése:

Szerintetek lehet hörcsöggel együtt tartani egy macskát?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze. Ha a hörcsög ketrecben van és a macsek nem tud benyúlni.

Biztos össze lehet szoktatni őket, de azért gondolj bele: egy höri igencsak hasonlít egy egérhez. Mármint a mozgása, nem a mérete.

2015. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem egy szobában.
2015. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem deguim vannak, pici cica korában szoktattam hozzá a macsekot, azóta napi rendszerességgel futkosnak a deguk a lakásban, a cica meg mellettük. Össze lehet őket szoktatni, ha a macska is olyan beállítottságú (a legtöbb vérbeli falusi parasztmacskának pl a vérében van, hogy el kell kapni), meg ha fiatal cicáról van szó, de hosszú idő és azért folyamatos odafigyelés kell, én sem hagyom őket felügyelet nélkül, ha nem vagyok itthon, természetesen mennek terráriumba a picik, lezárva.
2015. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sebok ***** válasza:
Nekem egereim vannak ketrecbe.Volt hogy a macska a tetején aludt. vagy volt hogy az ágyra áttetema ketrecet a macska átölelte a sarkát kb és úgy aludt. Persze nézegeti őket kíváncsian.de ha kint lennének belőle levadászná...
2015. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor,jó! Csak azért kérdeztem, mert van egy hörim és szeretnék macskát is! És köszi a válaszokat!
2015. máj. 11. 09:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, és kedves 2. válaszoló! Azt hogy érted, hogy nem egy szobában? A macska oda megy a lakásban ahova akar, viszon a hörit nem rakhatom egy eldugott szobában ahova a macsek nem tud bemenni!
2015. máj. 11. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!