Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy házi cicám és hasas...

Van egy házi cicám és hasas volt. Most akárhogy is nézem már kisebb a hasa mint volt?

Figyelt kérdés
De eddig mindig itthonra születtek meg, de most sehol sem találom őket. Már arra is gondoltam hogy máshol fialta meg ahol tudja hogy biztonságban van. Hogyan tudom elérni hogy hozza haza vagy kövessem hogyha elmegy?

2015. máj. 7. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Tegyél rá nyomkövetőt, te felelős állattartó!
2015. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nem tudom hogy ez hogy jött ide, de most az a bajod hogy törődök vele? Ha nem tudsz olyan írni ami hasznos akkor kérlek mellőzd az ilyen hozzászólásokat. Köszi!
2015. máj. 7. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha már többször is szült, akkor miért nem ivartalaníttatod?Vagy mindig nagy a kereslet a kiscicáira?Ezt nem igazán hiszem, hiszen a csapból is felesleges kiscicák folynak...Bár ezzel úgy sem tudlak meggyőzni, mert ha mondjuk nincs rá pénzed akkor nem tudsz mit csinálni.De a kiscicák miatt ne aggódj, ha életben vannak, akkor az anyjuk biztosan jól gondjukat viseli, és ha elérkezettnek látja az időt, feltétlenül "bemutatja" neked őket...:)
2015. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sebok ***** válasza:

Nem változott meg valami körülmény otthon? Mondjuk ahova eddig fialt. új macska,kutya,gyerek a házban.bármi ami miatt jobbnak találhatta máshol lefialni.

Ha megszülettek a kiscicák,most már hála égnek jó idő van,csak engedd ki mindig a mamát hogy tudjon menni hozzájuk,de biztos haza fogja hozni őket ha nagyobbak.. Bár én nem bírnám ki megkeresném :)

2015. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 8. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!