Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Diamond...

Mi a véleményetek a Diamond Dolls Ragdolls tenyészetről?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ragdoll cicust és őket néztem ki. Szűkségem lenne a véleményetekre :)
2015. máj. 12. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy a kérdés még aktuális e, de gondoltam azért válaszolok.


Mi pont három napja hoztuk haza a picit tőlük, és csak pozitívakat tudok róluk mondani. Nagyon profik, látszik, hogy tényleg törődnek a cicusokkal, szeretik őket, nem az a céljuk, hogy ész nélkül szaporítsák őket. Gyönyörű cicáik vannak, akiket 12 hetes kor után lehet elvinni, amikor már tényleg fejlettek ( a ragdollok viszonylag lassan fejlődnek) teljes oltási programmal ellátva, ivartalanítva, féregtelenítve, családi környezetben nevelve. Minden cicushoz jár egy kezdőcsomag ami rengeteg játékot, karomvágót, és kb egy hétre vagy még többre elegendő kaját tartalmaz. Tényleg csak pozitívakat tudok róluk mondani, fantasztikus, nagyon kedves emberek, örülök, hogy tőlük vettük a picit. Helyileg Kaposváron találhatóak, de nagyon rugalmasak, segítenek megoldani a szállítást. Minden fontos dolgot elmondanak, tanácsokat adnak, mondták, hogy nyugodtan lehet őket hívni ha valami van. A pici cicusunk imádnivaló,látszik hogy sokat törődtek vele, gyerekek is játszottak vele. Nem bújt el, rögtön kijött a hordozóból felfedezni a helyet. Egyfolytában dorombol, bújik mindenkihez az első perctől fogva, igazi kezesbárány


Lehet, hogy egy kicsit ömlengésszerűnek tűnik amit írtam, viszont tényleg nem lehet róluk áradozás nélkül beszélni. Ha lenne neked vagy bárkinek bármilyen kérdése akkor nyugodtan írj, szívesen válaszolok

2015. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!