Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskának erős szaga van,...

A macskának erős szaga van, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Idejön az ölembe és érzem ezt a fura meghatározhatatlan szagot. Mintha a szőre, bőre lenne szagos... Volt már sok macskám, rajta kívül is van most is 3 másik, de egyiknek sincs ilyen erős szaga. Ivartalanított minden macskám.
2015. máj. 12. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószinűleg nem lett jól ivartalanítva.
2015. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kandúr vagy nőstény? Kinti vagy benti? Mennyi idős?
2015. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyyik cicámat örökbe adtam, és párszor megszoktam látogatni, neki volt ilyen erős szaga. Mielőtt hozzánk került, mert én is scak találtam, akkkor is iylen szaga volt, és csak akkor nem éreztem szagot rajta, mikor nálunk lakott. Nem tudom mi miatt lett ott szaga, én fésülgettem őket, macska konzervet kapnak...
2015. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Benti kandúr, nem tudni mennyi idős, de nincs még egy éves, másfél hónapja volt ivartalanítva.
2015. máj. 12. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy nem lett igazán jól ivartalanítva, de koránt sem biztos. Lehet, hogy több idő kell neki, amíg lecsökken a hormonok mennyisége a szervezetében, de az is lehet, hogy valami teljesen más oka van annak, hogy erősebb szaga van. Lehet, hogy egyszerűen ő ilyen, lehet, hogy attól is sok függ, hogy mit eszik. Mit eszik egyébként? Próbálkozhattok más eledellel (legjobb a hús lenne), hátha a kaja miatt van. Biztos, hogy nem szájszag vagy s eggszag?
2015. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 1,5 éves kandúrkám, 8 hónaposan lett ivartalanítva. Doki azt mondta, kell egy hónap, míg kiürülnek a hormonok. Kb 2 hónap múlva az enyémen is megjelent ez a jellegzetes kandúr szag, megijedtem. rohantam a dokihoz, hogy mi van. Azt mondta, vannak macskák, akiknek nagyon erős heréi, szalagjai, vezetékei vannak, nagyon erős a hormontermelés, és mivel a szervezettől elvettük a heréket, felhalmozódtak a hormonok, 2 hónap múlva ürültek. Egy hét alatt elmúlt a szaga, azóta nyoma sincs. Nem biztos, hogy rosszul lett ivartalanítva, de 5-7 nap múlva ha nem múlik el a szag, akkor azért egy telefont megérne a doki.
2015. máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!