Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit szól egy cica az emeleti...

Mit szól egy cica az emeleti lakáshoz? Nem szeretne kiugrani egy "óvatlan pillanatban"?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd neki nyitva az ablakot, meg az erkélyt, sok olyat hallottam már hogy a cica kiesett mert figyelte a madarakat, stb. Az enyém is kiesett egyszer, de csak az első emeletről... nem lett semmi baja (de lehet csak azért nem mert puhára esett).
2008. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az enyém figyeli a madarakat az erkélyről de nem esett még le soha de féltem azér
2008. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sógorjelöltem vitt egy macsekot az anyjának a 4 emeletre.szegény már az első héten kiugrott és elpusztult.Valami védő hálót szereljetek fel.
2008. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, ki fog ugrani, pláne ha megérez egy másik nemű egyedet a környéken. Ugyanis náluk a szaporodási ösztön a legerősebb, bármit képesek megcsinálni, hogy szaporodjanak.
2008. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kiugorhat, ki is eshet.

Az elsőről simán földetér - semmi gond.

Ha az ötödiknél MAGASABBAN vagytok, akkor pedig talpra fog esni - ha puha a föld, akkor szintén nincs gond.


A kettő között lehet baj.

2008. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A barátnőm macskája a 7.ről esett ki, madarat próbált fogni, az egy dolog hogy talpra esett, de attól még nem élte túl. Szóval nem szabad erkélyre, ablakba engedni.
2008. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nálunk 2 macska ugrott ki az ablakbol a 4.emeletről játék közben, az egyiknek nem lett baja, visszajött a kapun, a másik eltünt, azóta se láttuk. Betonra estek, nem tudom, hogy talpra-e, nem láttam.
2008. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi anno a 3emeleten laktunk,volt nekem egy sziámi macskám,ő sose ugrott ki az erkélyre járt nyáron napozni a virágládába,ő is figyelte a madarakat,de csak vércsogott rá és lapult,néha mikor sétált a virágláda szélein,megse mertem szólalni lene essen,de soha nem esett le ügyes macsek volt.

Sajnos kishugom megszületett és elajándékoztuk,mivel kisbaba mellé nem jó a macska,szintén bérházba 3-ik emeleti lakásba került tőlünk nem messze ez lett a veszte,ha tudtam volna sose adom oda,az történt ugyanis hogy a gazdái elmentek otthonról és nyitva hagyták az egyik ablakot,nem volt rajta szunyogháló,semmi,a macska ott ücsörgott,nézeleödött a nyitott ablaknál,mikor hazajöttek a gazdik a macskát kicsapta a huzat,nem a macska volt a béna a huzat lökte ki az ablakon,túl is élte volna az esést,de az első emelet alatt védőrácsok voltak kitéve, és sajnos szegényt kettészelte az egyik,tragikus baleset volt évekig nem mondták el nekem a szüleim hogy már ő nincs meg,mikor megtudtam még évekig sirattam szegényt,imádtam azt a macskát,súlyos hiba volt elajándékozni!

Vigyázz nagyon a macskádra,főleg ha nincs szunyoghálotok,mert akár a huzat is művelhet ilyen dolgokat!

2008. aug. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kifejezetten erre a célra védőhálót. Azt kell felszerelni az erkélyre és az ablakra és nincs semmi gond.
2008. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Könnyen kiugorhat, ha meglát egy nagyon közel elsuhanó madarat, mert a vadászösztön nagyon erős bennük. Még az addig "nyugis cicában is feléledhet egy rövid időre" Ekkor reflexből utánakaphat és már zuhan is. Mindenképp érdemes valami védőháló az erkélyre, ettől még tud napozni és lehet a friss levegőn. A teljes elzárás szerintem nem jó, mert minden állatnak kell egy bizonyos szintű szabadság. A szúnyoghálót, ha akarja képes átrágni(hozzám berágta magát a szobába, arra ébredtem, hogy a hasamon fekszik és dorombol.), kicsivel erősebb háló kell.
2008. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!