Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicam elvitte a kolykeit h...

Liza Báthory kérdése:

Cicam elvitte a kolykeit h kozosuljon ujra a bak macskakkal.12 napos cicak. Hova vihette oket? Padlas, gore? SOS, mert nagyon szeretem oket es nem akarom h elpusztuljanak

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

..és nem lenne egyszerű anyukát ivartalaníttani mondjuk? vagy őt nem szereted, és jó lenne, ha elpusztulna?

minden bizonnyal valami meleg, eldugott helyre vitte őket, ahol csend van és biztonság.

2015. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem azzal kellene foglalkozni,hogy hová vitte,a macskák tudják gondozni a kölyköket.Inkább vidd el az anyát dokihoz,hogy ivartalanítsa.Mihez kezdesz 10-15 cicával 2 hónap alatt???
2015. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jovoheten visszuk idopontra

Kepzeljetek az en ágyam moge dugta cicakat..nem hittem el..mikor meghallottam a hangjukat azt hittem kepzolodom

az orvos csak ekkora adott idopontot 4 honapig be volt tablazva

2015. máj. 12. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor addig zárd be az anyacicát,mert ha kint van,2 perc alatt megvan a baj.
2015. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Akkor sincs baj, ha addig vemhes lesz a cica, mert az állatorvos úgy is ivartalanítani tudja majd.

Jó kis meglepetés lehetett a cicákat az ágy mögött megtalálni :-)

2015. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elhagyta oket nem eteti en probalom de nem akarnak.. :(
2015. máj. 13. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem könnyű dolog, de hajrá! Egy kis segítség: [link]

[link]

Legyen tanulságos ez az eset azoknak, akik még nem ivartalaníttattak.

2015. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!