Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? Rossz ez neki?

Figyelt kérdés
Pont ma töltötte be a 2 évet a cicám (kandúr). Ivartalanított. Az emeletes ágyon feküdt, ilyenkor mindig megsimogaatom. Most ahogy odanyultam olyan volt minta meg akarná "izélni" a kezem...nyávogott, ugye úgy megcsípte a kezem mint a lány macskának szokták a nyakukat. Most akkor izélne, csak nem tud? Vagy mi a baj?

2015. máj. 13. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rossz? Értem, hogy mire gondolsz, de szerintem nem kell aggódnod. Azért tartod furcsának mert ivartalanított, de attól még egy kis kandúr cica. Ha nem lenne ivartalanítva, akkor gondolom nem tartanád furinak, de csak annyi a különbség, hogy nem lehetnek kiscicái.
2015. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Ivartalanitsd magadat es megtudod hogy mi a baja, nemreg vetted el a ferfiassagat akkor szerinted mi a baja ? Izelne de mar nen tud, mi masdol szol az elet csak az izelesrol ő meg mar bax6ja 1000L
2015. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudod mikor megkaptam elvittük orvoshoz, és ő adott időpontot, hogy minnél hamarabb ivartalanítsuk.. Még pici volt akkor.. Szóval nem mostanság ivartalanítottuk
2015. máj. 13. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Lehet, hogy egyesek nem tartják jó ötletnek az ivartalanítást, de olykor az állat életébe is kerülhet. Ha ivartalanítva van, akkor nincs akkora hajlama a szökésre és ha nem szeretne kis cicákat akkor teljesen jó megoldás volt szerintem, hisz elég kóbor állat van az utcán már. Második válaszolónak: Ha ennyire szíveden viseled ennek a cicusnak a sorsát akkor gondolj már bele, hogy jobb lenne az ha elkóborolna, elütné az autó vagy keresne lány cicákat aztán gyarapodna a kóbor állomány?
2015. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem azt akartam írni, hogy szeretne kiscicákat, hanem hogy ha te nem szeretnél.
2015. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így fejezte ki az ellenérzését a születésnapi torta hiánya miatt.
2015. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Benti cica egyépként, nem engedjük ki semmikép. Ezelőtt volt már cicánk, és ő nem volt ivartalanítva. durva volt olyan téren hogy ő magának csinálta, mivel ő is benti volt. Így most csak úgy kaphattam másikat hogy ő ki lesz ivartalanítva.
2015. máj. 13. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Siman dominancia kimutatas. Ezzel jelzi, hogy az ove vagy. nem kellene hagyni, mert azert megsem.

Megjegyzes. A szexhez nem a herek kellenek, hanem a penisz. Szoval, ha tenyleg akarna,akkor tudna.

2015. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kutyák szoktak megizélni mindent ami mozog és ami nem... cicánál még nem hallottam ilyenről. Szerintem csak megcsípett mert olyan kedve volt, lehet hogy megijedt a kezedtől hirtelen :) akkor szoktak "nyekeregni", amikor vadásznak.
2015. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!