Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy ember jobban szeret egy...

Egy ember jobban szeret egy cicát, mint a saját babáját, gyerekét az teljesen normális?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem nem normális. Én el sem tudom képzelni, hogy egy macskát jobban szeressek, mint a gyerekeimet. Nekünk nincs macskánk, csak kutyánk, én imádom szeretem őt is, de nem jobban mint a gyerekeimet! :)
2015. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem normalis.

Bar a jobban szereti, es a tobbet foglalkozik vele nem ugyanaz.

En is tobbet foglalkozok a macskammal, mint a sajat csecsemokoru gyerekemmel, konkretan azert, mert "interaktivabb".

De ez (nalam biztosan) baromira nem jelenti azt, hogy jobban szeretnem. Egyszeruen a pasik jelentos resze nem tud mint kezdeni a "neeezd milyen aranyooos" dologgal.

De ahogy tud a gyerek jarni, vagy akarmi, tehat lehet vele "kezdeni valamit" az apak nekiallnak foglalkozni tobbet a gyerekkel. En ezt tapasztalom.

(jah, igen, ha nem jot volna le, pasi vagyok. :)

2015. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Normális.
2015. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem normális, de egy kivülálló, aki nem szereti az állatokat, fura következtetéseket vonhat le abból, hogyha gyerek is van, cica is, és a macskával is törődnek.


Volt itt egy kérdés nemrég, ahol anyu segítséget kért, hogy mit tegyen, mert a kétévese bántja a cicát, aztán volt aki felháborodott, hogy miféle anya az, akinek fontosabb egy "rühes" macska, mint a gyereke.

2015. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Khm... aki lepontozot, kérem írja le miért tette. Talán egy állatot jobban kéne szeretnem mint a gyerekem? Ha voltál olyan jófej, hogy lepontozz, akkor ahhoz is legyen pofád, hogy megírd az okát!
2015. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Kedves utolso, en azert pontoztalak le, mert olyan dologba nyilatkoztal, amiben nincs tapasztalatod, csak beleszovegeltel valamit. "Nincs macskam, de.."

Tehat, ertelme annyi volt, mint lovat kerdezni a repulesrol. De hogy masok miert pontoztak le, (mert 0%-ot szerezni tobb ember kell) azt nem tudom.

2015. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

Kedves utolsó!

0%-ot legEGYSZERŰBBEN pontosan egy ember szavazatával lehet elérni. Ha egy ember szavaz arra hogy haszontalan a válasz, akkor pont hogy 0%ban hasznosat fog kiírni. Ahogy valaki nem haszontalanra szavaz, onnantól nagyon sok haszontalant szavazóra van szükség (>100-ra) hogy újra 0%ot írjon ki.

2015. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Ohh értem. Hát köszi szépen, remélem szuper napod lett tőle. Egyébként szerintem neked meg gyereked nincs, úgyhogy jól lepontoztalak.
2015. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Krande ***** válasza:

A macskával sokkal kevesebb gond van, viszont jobban tud hízelegni :) A többi gondolom ugyanaz a jelenség, mint idősebb gyerek esetén a testvérféltékenység.


Szóval, az normális hogy a cica ezt várja el tőled, az nem normális (evolúciós szempontból legalábbis nagyon nem) ha ezért esetleg a saját gyerekedet bármilyen hátrány éri. De amíg kellő figyelem jut mindkettőnek, addig semmi gond!

2015. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kamilla80 válasza:
21%
Nem, nem normális. Van kutyánk és macskánk, de mindig minden körülmények között a gyerek az első. Igazából háziállatok is elsősorban a gyerekek miatt vannak, mert ők szerettek volna cicát, kutyát. Így a gyerkőc szeretgeti őket, engem annyira nem érdekelnek, de nem is zavarnak. Cukik, szerethetőek, de a gyerek az első!
2015. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!