Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskám...

Mit tegyek ha a macskám kedvetlen?

Figyelt kérdés

A macskám kedvetlen nem eszik-iszik sokat és sokat alszik de azért még megy az udvarra is.A füle is fura.

Tudom hogy ell kell vinni orvoshoz és el is fogom.



#Macska-Beteg
2015. máj. 16. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves? Ivartalanítva van?
2015. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még csak 4 hónapos.Még nem ivartalanitotuk
2015. máj. 16. 21:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Mesélj neki viccet!
2015. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert elő szokott fordulni nem ivartalanított nőstényeknél méhgyulladás, bár főleg az idősebbeknél, de néha fiataloknál is.

Igazából bármi lehet. El szokott kalandozni messzebbre?

2015. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szokott menni meszebbre.
2015. máj. 17. 07:04
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha esetleg a lázát meg tudod mérni, az is mutat valamit, bár nem derül ki belőle, hogy mi baja van.

A testét is át lehet nézni, hátha valami seb vagy egyéb dolog van rajta, illetve a megérinted valahol, akkor kiderülhet hol fáj neki, ha ilyesmi baja van.

2015. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A füle fáj neki az egyik.

Más szerintem nem mert végig tapogatam

2015. máj. 17. 15:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg valamiféle fülgyulladása van, ami több okból is lehet. Ha van valami értelmes orvos a környéken, akkor ő majd tud segíteni. De sajnos rengeteg olyan "állatorvos" van, akik alig értenek valamihez és macskával, egyéb haszontalan állattal nem is akarnak/tudnak foglalkozni. Szóval a lényeg, hogy ne hagyd magad lerázni azzal, hogy majd magártól meggyógyul, nincs is semmi baja, meg adok neki immunerősítőt, vitamininjekciókat meg jóságinjekciót meg ilyeneket. Meg kell nézni a fülét, esetleg kenetet kell belőle venni. Lehet élősködő benne vagy a szőr is benőhet a fülébe, stb.
2015. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ma jön ki az orvos és megnézi :)

2015. máj. 18. 06:57
 10/13 A kérdező kommentje:

Az orvos adot neki 3 inekciot+féreghajto tablattát

most már eszik iszik és játszik :)

ujra a régi

2015. máj. 19. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!