Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy Tabby Point Sziámi...

Ha egy Tabby Point Sziámi cicát és egy fehér perzsát pároztatunk, akkor abból milyen cicák születnek nagy valószínűséggel?

Figyelt kérdés

Most szeretném ivartalanítatni a nőstény cicám, még sosem szült ezelőtt és mielőtt megműtik, mindenféleképp szeretnénk egy almot tőle. Fehér perzsa cicánk jó választás lenne erre? Fóka sziáminkat már ivartalanítattuk sajnos.

Ja és fontos, hogy nem szeretnénk eladni a cicákat, nem vagyunk szaporítók, még sosem születtek kiscicáink :) De most nagyobb házba költöztünk ahol van egy külön épületrésze a cicusoknak és mivel sajnos két cicánk elpusztult, úgy gondoltuk, hogy jó lenne ha lennének csöppségek.


2015. máj. 17. 17:19
 1/9 A kérdező kommentje:
2015. máj. 17. 17:22
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Sima házicicák születnek ilyen párosításból.
2015. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem erre gondolok, hanem hogy milyen lesz a kinézetük/színük. Mert van még egy vörös kandúrunk is sima házi cica és azon gondolkoztam melyikből milyen kombó lenne. Imádom a szép cicusokat, a különlegeseket.
2015. máj. 17. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

mondom,hogy házimacskák! Ahhoz,hogy én neked színeket mondjak nem ártana tudni a fehér felmenőit,milyen színt maszkol..

Inkább ivartalanítás..

2015. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem fogom ivartalanítani, mert kiscicákat szeretnénk és nem fogok valami koszos bolhás állatot behozni idegen embertől a tiszta szobacicák közé. Egyszer hoztam el kiscicát mástól az én macskáim közé, meg is bántam. Egyébként minden macskánk ivartalanítva van, ezen és a fehéren kívül, a vörös meg az unokahúgomé. Nem kell úgy beállítani, mintha felelőtlen állattartó lennék.

Nem értek a cica színekhez, meg, hogy mit kell nézni mi alapján lesz megállapítható ez, a felmenői is le tudnám írni valameddig visszamenőleg, mert megvannak a papírok.

De köszi.

2015. máj. 17. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Márpedig felelőtlen állattartó vagy, ha tetszik, ha nem. Hallottál már pl. nemi úton terjedő halálos gyógyíthatatlan vírusokról (FIV, Felv)? Állatvédőktől makk egészséges, oltott, élősködő mentesített, szebbnél szebb kiscicákat tudsz örökbe fogadni, akkor minek szaporítasz? Leterheled vele a nőstény cicusodat, lehetnek komplikációk a szülésnél, kiteszed halálos betegségek kockázatának.... én nem tenném.
2015. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg kinek erosebbek a genjei. Az en lany cicamnak rettentoen.:D sokszor azult mar es ebben max 4 masik szinu cicus volt, a tobbi mind rautott. Szerintem szep cicak lennenek.:) ha aggodsz amiatt amit az elozo irt nezesd meg a cicaidat elotte orvossal
2015. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam róluk kedves utolsó. Tesztelve is vannak a cicák rá. :)
2015. jún. 2. 07:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyan dontottel?:)
2015. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!