Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Március 26-án született a kisfiú cica a mi macskánktól született..na de a lényeg, hogy mindig az én cuccaimat "birtokolja" példa: hazérte ma a suliból és elszaladtam a mosdóba ezért csak ledobtam a kabátom és a tsákám erre ő mire leértem már rajta feküdt.. de miért?

2015. máj. 18. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen a cicánk. Mivel fiú így mindenen rajta hagyja a szagát. Nálunk a számító gépre is rá fekszik és ha doboz kerül a lakásba azt is birtoklásba veszi. Múltkor átmentem a barátnőmhöz akinek szintén fiú cicája van és nem nagyon kedvelt , mindenemen rajta van a macskám illata. Szóval ez egy fajta jelölés. Néha elő fordul hogy a cipőnkhöz is hozzá dörgölözik és azon is így a szagát hagyja rajta. Ez természetes
2015. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ohh hát a cipőt azt hagyjuk :) cseppet sem zavarja, hogy én azt még hordani akarom.. aranyos nagyon :) köszi a választ
2015. máj. 18. 19:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!