Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor fog fialni a cicám?

Mikor fog fialni a cicám?

Figyelt kérdés
Kerti cica, és a szomszédban rengeteg macska van köztük fiú macska is, és sajnos nem làttam, vagyis nem tudom mikor történt a párzás. De már elég nagy a hasa és nagyon mozognak a kiscicák, és sokat alszik és mostanában sokat jár be. Ma megmértem a testhőjét és 36,8 lett. Szerintetek kb hány nap lehet neki még hátra a fialásig? Ja és mostanában nagyon bújós.

2015. máj. 22. 09:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hohy sokat mosakszik. Ez is jelent valamit?
2015. máj. 22. 10:25
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Igen, azt jelenti, hogy él a macskád. A fialást meg megoldja maga, nem kell hozzá asszisztencia. Magától ki fogja válogatni az életképeseket.
2015. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, imádom ezt az oldalt. Felteszek egy teljesen normális kérdést, mert szeretnék megtudni valami, erre mit csinál? Nem, hogy normálisan kedvesen válaszolna, még ki is oktat! Kedves válaszoló, tudod a cica nagyon kötődik hozzám úgy hogy 100% hogy ott leszek vele. Azért köszi, hogy miattam koptattad a billentyűzetet, csak kár, hogy feleslegesen..

Na m1 remélem azért vannak még kedves emberek akik NORMÁLISAN fognak válaszolni a kérdésemre!

Szép napot!:)

2015. máj. 22. 14:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha így lement a hője akkor bármikor megindulhat a szülés.A Mosakodás is lehet jel,de ha valóban itt az idő akkor észreveszed,de én már nem engedném ki a cicát,pláne ebben az időben.
2015. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Katica71 ***** válasza:
61%
Ha tényleg annyira ragaszkodik hozzád, a szülés előtt majd járkál utánad, és elvárja, hogy foglalkozz vele:-) Az enyém is ezt csinálta, elkészítettem neki a "szülődobozt", de hiába tettem őt bele többször is, már csak akkor maradt meg benne, amikor fájásai voltak. Végig ott ültem mellette és simogattam, meg biztattam. A 4. cica csak 3 óra múlva a többi után született meg, majd frászt kaptam, mert addig még fájásai se voltak, leállt az ellés. Azóta ivartalaníttattuk. Szerintem is hamarosan meglesznek a cicák, majd írj, hogy hogy ment:-)
2015. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat:) Mindenképp meg fogom írni, hogy ment. Most fekszik, és olyan 5 percenként nyalogatja magát, és dorombol nagyon:)
2015. máj. 22. 17:56
 7/14 Katica71 ***** válasza:
Lehet, hogy hosszú éjszakád lesz...:)
2015. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges, nem baj, a cicámért bármit:) írok, ha van valami:)
2015. máj. 22. 18:42
 9/14 A kérdező kommentje:
Még mindig nem történt semmi, még csak nem is keresi a helyet.
2015. máj. 23. 22:30
 10/14 anonim ***** válasza:

"a cicámért bármit"


Akkor inkább ivartalanítsad, rengeteg betegségtől és szenvedéstől megmenthetnéd. :(

2015. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!