Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges hogy törpe marad a...

Lehetséges hogy törpe marad a macskánk?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van törpemacska??
2008. aug. 30. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Egy normális házimacska nem marad törpe

2008. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is elég kicsi a nőstény házimacskám,pedig már egy éves!
2008. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni, hogy egy génhiba miatt nem nő meg.
2008. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
nem tudom
2008. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk volt egy cicánk, akit úgy fogadtunk be pár hónaposan, és ő sosem nőtt meg normál lánycica méretűre. állatorvos szerint azért, mert télen vagy késő ősszel született, nem volt megfelelően táplálva sem,meg megfelelő helyet sem tudott az anyacica biztosítani a kicsiknek, amiben lehet valami, mert az alomból az az egy cica maradt életben, de élete végéig kisebb növésű volt, mint a többi cicánk, és sokkal hamarabb betegedett is, mint a többi.
2008. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet törpe egy macska... ha a macska 4-5 hónapos korukban még akkorák mint egy 1 hónapos cica, akkor valószínűleg nem lesz nagy. De egy törpe cicusnak több egészségügyi problémája lehet.
2008. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!