Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine coon, Norvég erdei,...

Maine coon, Norvég erdei, Abesszín, kiscicát szeretnék sajnos nincsen olyan anyagi hátterem hogy vegyek valaki esetleg tudna segíteni nekem, hogy hol lehet ilyeneket találni? .

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Találni???? Sehol. De rengeteg házi macskát viszont lehet. Bár, ha valaki komolyan gondolja a macskatartást, hiába kapja meg "ingyen" a cicáját, a kaja, az alom, az orvosi költségek egy kisebb - nagyobb vagyont tesznek ki. Szóval, ha nem így gondolod, tarts később macskát. Szerintem.
2010. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak. Ilyen cicákat sajnos nem osztogat senki ajándékba.
2010. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
azért lehet nézegetni örökbefogadós oldalakon! Nekem pl mainecoon-házicica keverék cicusom van, iszonyú édes pont olyan mint a maine coon, csak a termete kisebb. és őt ingyen fogadtam örökbe, interneten láttam hirdetést :) sok szerencsét. Ha szeretnék én is nézegetek neked, most elég sok szabadidőm van. mennyi idős cicát szeretnél kb?
2010. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindegy milyen idős csak ilyesmi fajták legyenek, az anyagi háttérbe pedig kedves rosszakarók úgy értettem hogy nincsen 80 000 ezer forintom.... keverék is jók csak ugy halottam a amine coon cicák nagyon emberszeretőek és kivételesek..légyszivess segits nézegetni köszönöm szépen !!
2010. febr. 26. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ha ENNYIRE nincs pénzed,nem kell neked macska!!Almostál,kaparófa,etető,fekhely,itató tál,játék,kb 50.000 ft.Oltás,ivartalanítás,orvos.KB 12.000 ft.Normális étel,és alom havonta 15.000.Házi koszt nem jó neki,meg a gazdaságos 20kg/70ft-os kaja.Nem megfelelő a tápanyag tartalma.És ha megbetegszik?Hagyod megdögleni,mert nincs pénzed orvosra??
2010. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nézd meg az állatmenhelyeket, felnőtt fajtiszta cicából sokszor akár hármat is "utánad dobnak". Az abesszin nagyon ritka cicafajta, de marine coonból sok van. Esetleg nézd meg ezt az oldalt:

www.expressz.hu

Itt sokszor lehet nem megbízható emberektől cicát találni, nekem viszont csak jó tapasztalataim vannak erről az oldalró, főleg, mert menhelyek és állatmentők is hírdetnek itt az ingyenes cicák között.

2010. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Egy koromfekete keverék maine coone cicát szeretnék venni vagy ajándékba is elfogadom! :-D Ha valaki tud,kérem segitsen! Köszönöm! azsuzsu@citromail.hu
2013. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!