Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica utaztatása elszaladása...

Kiscica utaztatása elszaladása nélkül?

Figyelt kérdés
Milyen kortól szalad el egy kiscica?? Utaztatnom kell autóval 5-6 hetes kiscicákat és nagyon félek, ha kiteszem a kocsiból az út mellett megetetni, megpisiltetni, akkor ezalatt elkalandoznak, nem tudom majd őket begyűjteni, elszalad és nem fog visszajönni, mert ugye nem kutya. Próbálom neki mondani pici korában, hogy cicacica gyere, hátha a hangomra majd még szót fogad ilyen pici korban de mi van ha nem?...Nincs tapasztalatom, mit tehetnék, egyáltalán ezek nem ragaszkodnak még 3-4 hónapos korukig az emberhez, aki nevelte őket? Volt már pici cicám, de ők javarészt kinti elzárt részen éltek, utána pedig a kertben és nem voltam velük egész nap, nem néztem, merre kalandoznak, mikortól mentek ki a kertből, meg ilyenek, bár ahogy visszaemlékszem most, 5-6 hetesen már kint ültek a kapu előtt, mert szívrohamot is kaptam, hogy ilyen buták, elkapja őket a kutya...minden segítséget, tapasztalatot szívesen fogadok, nagyon-nagyon félek, hogy felneveltem, erre meg majd eltűnik egy ilyen helyzetben...

2015. máj. 26. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Macskahám.

A macskák szökősek.

2015. máj. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd ki őket szabadon semmiképpen.

Nem tudom, hány órát kell utaztatni őket, de ha nem túl sokat, akkor hagyd őket nyugodtan a hordozóban rongyokon, aztán majd a célnél "tisztába teszed" őket.

2015. máj. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hordozó és ha annyira hosszú útre mész akkor a kocsiba alomtál,kaja és víz.Ahogy írtad nem kutyák,hogy a szabadba végezzék a dolgukat egy főút mellett.
2015. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoktasd meg velük a hangod... Teríts le egy pokrócot,tedd rá a kiscicákat,játsz velük,és közben mondogasd nekik azt hogy cicacica gyere gyere,meg hogy cic cic cic. És ezt úgy csináld,hogy mond le egy csomószor,tedd le őket egy tőled kb. 10 cm-re lévő helyen,mond ezt,éshátha odamegy.. Vagy másik megoldás,hordozóba rongy,víz (esetleg tej) kaja,és játék,nem tudom milyen hosszú útra viszed őket,de azért gondolom egy 5-6 hetes kiscica unatkozni fog,egy akármilyen hosszú úton.. Legjobb a gombolyag.3 megoldás,játsz velük minél többet,szoktasd velük a angod,közben mondogasd hogy cicacia gyere gyere!,vagy ciccicic,gyere! Hátha megszoknak,megszeretnek,hűségesek lesznek és ha elis mennének utánad mennének. Nekem az 1. megoldás volt a jó. Szívesen, ha tudtam segíteni!
2015. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!