Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám vemhes. Mikor jön el...

Cicumicaa kérdése:

A cicám vemhes. Mikor jön el a pillanat? (bővebben lent) (sürgős)

Figyelt kérdés
A cicám már tegnap sem nagyon evett és a nemi szervénél váladék van. A kiscicákat már érezni lehet , sőt látni is ahogy mozognak. Szerintetek mennyi idő van még az ellésig? Mik a jelek ha nemsoká itt az idő?

2015. máj. 26. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk vidéken van cicánk aki évente 3-szor szült. Általában a terhesség 2hónap , ha elkezd szülni akkor általában lefekszik és sírni szokott legalábbis a miénk ezt csinálta. El döntheted , hogy a házban szüljön vagy ne , a miénk az erkélyen szült mert ott volt a kosara. Majd szerintem amikor hangosan szüntelenül sír , akkor kezdődik meg. Nem akar majd nagyon felállni. Ha elkezd szülni akkor hagyjátok békén , rakj le neki majd esetleg vizet. Általában 1órás a szülés , de ez egyed függő és attól is függ hogy hány cicája lesz
2015. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Sokat segítettél!
2015. máj. 26. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Végül megszült tegnap? Hány cica lett? ^^ Aggódtam sokat érte , hogy hogy sikerült
2015. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem még nem születtek meg :/ Majd írok ha megszülettek :-)
2015. máj. 30. 13:08
 5/5 A kérdező kommentje:
jún. 5.-én megszülettek. hatan vannak egészségesek és az anyjuk is jól van !
2015. jún. 7. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!