Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömnek van egy gyönyörű orosz kék cicusa amit költözés miatt INGYEN odaadna. Már nagyon régóta szeretnék egy ilyen fajtájú cicát, de semmivel sem tudtam meggyőzni a szüleimet. Próbáltam nekik elmondani hogy mennyire szeretném, és még végig sem mondtam, de egyből az volt a válasz hogy hagyjam őket békén az állatokkal. Az utóbbi időben mindent megcsinálok, egyből ugrok bármit is kérnek tőlem, ha pénzt kérnek azt is adok, de nem használ. "Szomorkodni" is próbáltam már hogy lássák hogy mennyire szeretném és rosszul érzem magam miatta, de ez sem hatotta meg őket. Igaz hogy most elég stresszes állapotban vannak (családi gondok, de nem köztünk, hanem rokonokkal). Van valami ötletetek, hogy mit tudnék még csinálni?

ja és természetesen én fizetném a kaját,almot..stb.


2015. máj. 29. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Ezek szerint már felnőtt vagy és dolgozol. Hát költözz külön, és akkor tarthatsz cicát, nem kell beleegyezniük.
2015. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Mennyi idos vagy?


Nekunk ugy lett horcsogunk, hogy a noverem egyik nap hazaallitott vele. Anyukam le volt sokkolva, de nem dobta ki az allatot, mert nagyon cuki volt :) Macskank pedig ugy lett, hogy talaltunk telen az utcan ket kolyokcicat, akiket bevittunk a hazba, hogy ne ussek el oket. A szuleim arra jottek haza, hogy macska van otthon.


Tudom, hogy nem ez a legjobb megoldas, de ha nem annyira szigoruak a szuleid, akkor bevalhat (par napig viszont feszult lesz a legkor :D) Esetleg megprobalhatod azt, hogy par napra hazaviszed a macskat, mert "az ismerosod nem lesz otthon egy hetig es nincs ki gondoskodjon rola, ezert teged kert meg".

2015. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a legtöbb szülő ellene van sajnos a benti állatoknak,de eddig minden ismerősömnél megszokták a szülők,sőt ha épp nem volt mellettük,már hiányolták is :)
2015. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!