Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény cica ivartalanítása...

Nőstény cica ivartalanítása után a tapaszt hány napig kell a varraton hagyni?

Figyelt kérdés
Akár hagyhatom a varratszedésig? (Szívesebben bíznám az orvosra a tapasz leszedését, ő biztosan jól csinálná.) Próbáltam utánaolvasni, de mindenhol mást írtak.

2015. máj. 30. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly ivartalanították a kiscsajt és másnap mentem a dokihoz és leszedte a tapaszt és megnézte a varratot.

Valamivel több, mint egy hét múlva volt a varratszedés addig gallérban volt a kisasszony.

2015. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Tehát akkor ezek szerint illene leszedni? Azt nem tudod esetleg, hogy ha rajthagyom végig a tapaszt, annak van-e bármi negatív hatása? (Ha van, akkor természetesen leszedem, de nem szeretném, hogy elfertőződjön a seb, mert most így tapasszal remekül megvagyunk. :3)

2015. máj. 31. 01:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a doki nem mondott mást akkor hagyd rajta de szerintem nem ártana ha levegőn lenne és száradna.

Persze ha leveszed akkor folyamatosan figyelni kell, hogy ne piszkálja.

Az enyémen ezért volt gallér habár a doki azt mondta, hogy nem baj ha nyalja csak ne tépje.

Én azért ráraktam a gallért a biztonság kedvéért.

Szerintem ha nem vagy biztos a dologban akkor hívd fel a dokit és kérdezd meg. De nagy baj nem lesz szerintem ha rajta hagyod.

2015. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. máj. 31. 23:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Az előbb ismét ellenőriztem, hogy van épp, és kiderült, hogy leszedte a tapaszt. Szóval most ráraktam a gallért, és úgy sajnálom szegénykét, annyira kis szerencsétlenül közlekedik. Holnap pedig felhívom a dokit, hogy mitévő legyek. (Nem merek ránézni a sebre, és így még jobban aggódom, nem nyílt-e szét, vagy ilyesmi. ><)
2015. máj. 31. 23:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaaaj ne légy ilyen kis nyuszi:) Nyugodtan nézz rá a sebre az tulajdonképpen nem is seb mert nincs rajta varas rész meg vér csak egy cérnát fogsz látni semmi extra nincs ott.

Mielőtt kiadják a cicát a doki szépen letöröl, lefertőtlenít mindent.

Az enyém is ilyen volt, egy kis kopasz részen egy kék cérna.

Ennyi. Nyugodtan nézd meg.

Az enyém is imbolygott a gallérban de aztán megszokta. Néha levettem neki egy kicsit, amikor az ölemben feküdt, hogy egy kicsit kényelmesebben érezze magát.

Egyébként állólámpának hívtuk szegénykét azzal a gallérral:))

2015. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a varratot, és tényleg sokkal szebb, mint amire számítottam. Szerintem majd egy picit én is leveszem róla a gallért, mert szegény olyan melankolikus egész nap, szinte nem tud semmit sem csinálni így, többnyire csak alszik és szomorúan néz. :'3
2015. jún. 1. 19:01
 8/8 A kérdező kommentje:
És hát igen, a lámpa kinézet nála is megvan. :)
2015. jún. 1. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!