Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen a macskám feje?

Miért ilyen a macskám feje?

Figyelt kérdés
Van egy fekete macskám, és nagyon szép, csakhogy a fülei és a szemei között elhelyezkedő két sávban sokkal ritkább a szőre, és ha például pont úgy süt a nap akkor olyan, mintha ott egy kicsit kopasz lenne...De amúgy nem feltűnő, én például nem is nagyon vettem észre, legalábbis azt hittem, hogy ez minden macskának ilyen, elvégre az enyémnek is kiscica kora óta már...De a családom mondogatta, hogy ez milyen csúnya meg ilyesmi, ezért nézegettem az interneten ilyen fekete macskákról készült képeket, de nem nagyon láttam hasonlót(igaz, ha szemből nézem, az enyémen sem látok semmit)Úgyhogy szeretném tudni, hogy ez normális-e, vagy esetleg valami betegség vagy ilyesmi...Van valakinek hasonló jelenség a macskájánál?

2015. máj. 30. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már láttam ilyet fekete macskáknál, más színnél még nem. Lehet, hogy csak a fekete szín miatt olyan feltűnő, hogy ott ritkább a szőre és más színűeknél ezért nem lehet észrevenni.
2015. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A macskáknak ilyen. Nincs semmi baja :)
2015. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt van 2 kép, amin látszik

[link]

[link]

2015. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden macskáé ilyen, nyilván van rá biológiai magyarázat.
2015. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 31. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyémnek is volt :)
2015. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Katica71 ***** válasza:
Enyémnek is ilyen, csak kevésbé feltűnő, mert cirmos:)
2015. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!