Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oltásnál vizsgálati költséget...

Oltásnál vizsgálati költséget is kell fizetni?

Figyelt kérdés
Jövőhéten vinném a kiscicám oltani, és nem tudom, hogy mire számítsak, tudom, hogy a vizsgálatnak külön díja van, és az oltás díját is tudom,ilyenkor rászokták számolni, vagy az oltás árában már benne van a vizsgálat?

2015. máj. 31. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Oltásnál nincs vizsgálat. Ha valami gyanus mondhatod és megnézi. Ha állat barát orvos vagy talál valamit nem számol föl semmit. Ha egy pénzéhes akit nem érdekli az állat akor fölszámol, de ez ritka.
2015. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális orvos megnézi oltás előtt az állatot (mert beteget ugye nem oltunk), és ez benne van az oltás árában. De ez általában csak annyi, hogy belenéz szemébe-fülébe-szájába, kitapint pár nyirokcsomót, megkérdezi, van-e valami gond, szóval másfél perc az egész.


Hogy ez a te állatorvosodnál hogy megy, az már más kérdés. A 3500Ft-os csipnél játsszák el azt sokan, hogy hozzácsapnak egy jó vaskos vizsgálati díjat - ezután bármit ki lehet találni.

2015. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem.


Nagyon köszönöm!

2015. jún. 1. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!