Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek Maine Coon...

Van valakinek Maine Coon cicája, aki ért is hozzájuk?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egyet, most 12 hetes. Mikor kezd "szőrösödni"? Olyan kis kopaszka. És vékony is. Már azon gondolkozom, nem is MC. Pedig láttuk a szüleiket, tesót, törzskönyvüket. Ugyanabban a városban lakunk, hirdette face bookon is a csaj az ismerősei között is.

2015. jún. 1. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Képet tudsz róla mutatni.Nekem van egy félig MC cicám (másik fele Ragdoll)Az elején vékonyka volt ő is,mert gyorsan nyúlott,de hízni nem hízott olyan gyorsan.Most 9 hónapos,és kb. 2 hónapja kezdett el hízni.De szőre az elejétől kezdve sok van.
2015. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha a kiscica nincs törzskönyveztetve, akkor könnyen lehet, hogy csak az anyja MC. Az, hogy a csaj azt mondja, hogy azok a szülei, azt semmi nem bizonyítja. Pont ezért kell papírral venni a fajtatiszta állatot.
2015. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szamit a szulei torzskonyve - mert hacsak nem voltal ott a nasznal, akkor ez nem jelenti azt, hogy nem "a postas kolyke".

Keress ra google-n, hogy kb hogy kene kineznie egy 12hetes mc kolyoknek, es ha nagyon elter, akkor vagy nem mc kolyok, vagy nincs jol taplalva, esetleg ferges, vagy valami egyeb komoly baja van.

Es azt emlitettem mar, hogy ezert nem veszunk fajtatiszta allatot torzskonyv nelkul, mert anelkul nincs garancia?

2015. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
kiegeszites: ha mutatsz rola kepet, akkor talan meg tudjuk mondani, hogy magaval a szulokkel lehet a gond, vagy "csak" beteg....
2015. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap megpróbálok képeket feltenni róla. Most 1,8 kg. A farka kezd szőrösödni, meg a fenekén is hosszabbodik. Fülbojt van pici, csak fehér és nem feltűnő. 4 hete van nálunk, 2x oltattuk, féregtelenítettük, állatorvos szerint nincs baja.
2015. jún. 1. 20:38
 6/19 A kérdező kommentje:
2015. jún. 1. 21:37
 7/19 anonim ***** válasza:

Hat, en nem hinnem, hogy o egy igazi fajtatiszta mc. (sry)

Bar inkabb ne legyen igazam. (a bundaja egy dolog, de a feje is tulsagosan hosszu (szerintem)

2015. jún. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos téged jól àtvertek.nem mc és soha nem lesz nagy szőre.mindenhol olvashato,hogy macskat tesztekkel,oltasokkal,tkval.. erre megveszel egy 8 hetes cicat?

Ha nem haragszol megkérdezem..mennyibe került a cica?

2015. jún. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem mindegy, h mit írok árnak, vagy elhiszed, v nem. Nem? :) Nem volt drága. Csak azt nem értem ebben, h elad egy cicát, ami nem is MC, és nem gondolja, h mi van, ha pl fél év múlva beállítunk pár markos legénnyel, meg a macskával, h nézze meg.... Itt van tőlünk 10 percre. Mert mégha az ország másik végén vagyok, csak nem megyek vissza... Na mindegy. A gyerekeknek lett a cica, meg szeretjük is. Csak írtam, h lehetne akár ez is.
2015. jún. 2. 07:24
 10/19 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem MC.Ha van is benne,akkor is biztos,hogy nem mind 2 szülője volt az.Nincsenek is meg a tipikus jellemzői.attól függetlenül nagyon aranyos cica.
2015. jún. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!