Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megölték a macskámat?

Megölték a macskámat?

Figyelt kérdés
Ma délután 4 óra tájékán szólt a szomszéd, hogy menjek át hozzá, mert van az udvarán egy halott macska és hogy nem-e az enyém. Sajnos az enyém volt, de még az eltemetése előtt furcsa dolgokat láttam rajta. Nem valószínű, hogy elütötték, mert nem volt se a koponyája, se a gerince, se a bordái szétzúzva, sőt igazából különösebb sérülés nem volt rajta, azonban a hátsó lábain a mancsai fölött pár centivel csontig le volt hántolva a bőr és az izmok, úgy tűnt, mintha egy dróthurok lett volna a lábai köré tekerve, ami felsértette a bőrét. Egész biztos a mai nap folyamán halálozott el, mert amikor átmentem érte még meleg volt a teste és nem volt merev, árnyékban volt, tehát nem a Nap melegítette. Csak az orrából folyt a vér, ami szintén friss volt, a testén sehol nem volt seb, amiből jöhetett volna, azonban a lábain lévő sérülések véresek voltak, tehát még életben volt, amikor a lába megsérült.
2015. jún. 1. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sztem gyorsan vidd el az orvoshoz vagy ha még most is meleg a bőre, lélegzik akkor valószínűleg él vidd el egy állatorvoshoz!
2015. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen...ez annak a jele! Beteg gecchi állat aki ilyet tesz. Ami a megdöbbentőbb, hogy nálunk nem igazán van az állatkínzás a helyére téve...valszeg soha nem tudod meg ki volt az. A rendőrség "tehetetlen" s az állatvédők sem érnek ilyen téren sokat. Sajnálom a macskádat :'(
2015. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már meghalt, másfél órája lett eltemetve.
2015. jún. 1. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
sajnos jelenleg az egyetlen megoldás az állatkínzók ellen M.o.-n az, ha rájössz, hogy ki volt feltűnés nélkül elteszed láb alól
2015. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen. Meglehetősen furcsa tüneteggyüttes, az egyetlen, amire gondolni tudok, hogy beleszaladt egy damilos fűkaszába, az képes lecsapni a húst, de miután lelassult, már relatíve kicsit csap a fejre. Persze életlemben nem halottam még, hogy egy macska megvárta volna, míg szétcsapják. Abban szinte biztos vagyok, hogy nem szándékos vagy célzott volt, ezek nem halálos szándékot mutató sérülések.
2015. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igazából elképzelni sem tudom hogy mi okozhat ilyen sérülést
2015. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :'(
2015. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfogta a hurokcsapda, aztán agyonütötték.
2015. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!