Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák tényleg eldugott...

A macskák tényleg eldugott helyekre mennek amikor már érzik hogy közel a vég?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
minden állat igyekszik elbújni olyankor, nem csak a macskák.
2015. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezt enyémnél tapasztaltam. Tudtuk, hogy csak napjai vannak vissza. Bebújt a komód alá, amit soha nem csinált előtte, hiába vettem ki, újra ás újra visszabújt. Végül annyira erőtlen lett, hogy az utolsó éjszakát már mellettem töltötte, virrasztottam vele. Olyan aranyos volt, utolsó percig elvánszorgott az alomig.
2015. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elbújnak. :( Az én macskám a bozótba bújt, sokáig nem is találtuk meg, egyszercsak éreztük a szagát.
2015. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Általában elbújnak, ha már érzik.

Az én cirmákom kivétel volt, mert volt egy alvókosárkája és ott aludt el.

2015. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak az állatok, az ember is (néhányaknál kiveri a biztosítékot, de az ember is állat). Az embernél abban nyílvánul meg hogy az utolsó éveiben a gyermekkori emlékek feltörnek a tudatalattiból, egyfajta érzelmi búcsú a világtól. Aztán, hogy ki egyedül, ki a szerettei körében akar elmenni. Ez már egyéni döntés kérdése.
2015. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amit kihagytam. Az ember is igyekszik a világtól eltávolodni. Még ha fizikailag is köztünk van, fejben a saját életútjáról vet számot. Ez a két legmélyebb élmény egy ember életében, a születés és a halál.
2015. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az én macskám is eltűnt mikor nagyon beteg volt, pont aznap kellett volna kapnia az oltást, nagyon rosszul volt :((( azóta sincs meg :((((((
2015. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!