Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Félénk, megszokotthoz nagyon...

ODR kérdése:

Félénk, megszokotthoz nagyon ragaszkodó cicát érdemes-e 1 hétre átköltöztetni?

Figyelt kérdés
Édesanyám cicájáról egy hétig nekem kell gondoskodnom. Átvittem a saját lakásomba, de csak bújkál, nem eszik, nem iszik. Úgy tudom, bizonyos cicáknál 1-2 hétig is eltarthat, amíg normalizálódik a helyzet. Mivel csak 1 hétről van szó, az a jobb, ha várok, vagy ha inkább visszaviszem a megszokott lakásába, és naponta 1-2-szer meglátogatom?
2015. jún. 4. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megoldható, szerintem jobb, ha hagyod a saját otthonában, azaz visszaviszed, és naponta azért kétszer menj hozzá etetni, almot kitakarítani, picit játszani vele, simogatni.
2015. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. jún. 4. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, a megszokott helyén jobban érzi magát. A környezetváltozást nehezebben viselik a cicák, mint a magányt. Ha naponta egyszer át tudsz menni hozzá etetni-itatni-almozni, foglalkozni vele egy kicsit, nem lesz gond. Az átköltöztetéstől viszont igen. Tapasztalat.
2015. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!