Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megőrjít a cica! Mihez kezdjek...

Megőrjít a cica! Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés
5 éve van velünk, ivartalanított lánycica. A héten párom éjszakás, és minden este, ahogy kilép a lakásból, a cica visítani kezd teli torokból nyávog, se kaja, se vakarás, se kergetés nem hallgattatja el, csak áll, és két-három órán át üvölt az ajtóra... Soha nem csinált még csak hasonlót sem!
2015. jún. 4. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

De édes!


Nem tudom mit csinálhatnál, de nagyon édes.

Probáld meg ölbe venni simogatni..a párodat nagyon szereti?

2015. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt próbáljátok ki, hogy a párod, mielőtt elmegy 20-30 percet játszik vele (vadásztatja valami botról lógó dologra). Akkor a cica kifekszik, és a párod nyugodtan otthon tudja hagyni. Remélem használ :)
2015. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Édes volt... úgy 15 percig. Egy idő után viszont elviselhetetlen! Nem egy tipikus ölbecica, ritkán van 1-2 percnél tovább kézben. Simiztem, vakartam, elküldtem a 3,14csába, de akkor is folytatja, maximum tart öt perc szünetet :(
2015. jún. 4. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit kell lepontozni?

Mondom hogy édes a cica és lepontoznak:)))

2015. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor megy el a párod előtte adjatok neki kaját, vagy valamvel kösd le, hogy ne nagyon figyeljen arra, hogy távozik.
2015. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!