Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek van cicaja! Mennyire...

Akinek van cicaja! Mennyire csalodtatok benne vagy megbantatok hogy megvettetek? A pozotiv dolgokat is meghallgatom. Tehat mint hazi allat jo?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 23:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem csalódtam cicában, mert sosem voltak konkrét elvárásaim vele szemben. A macskák élőlények saját egyéniséggel, mindegyiket olyannak szeretem, amilyen. Most például az egyik macsekom fúj és morog, ha olyan kedve van, meg állandóan megkergeti a kutyánkat. Őt így szeretem. Mellesleg soha életemben nem vettem még macskát, az összes (6 macska) magától költözött hozzánk.
2015. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Sose csalódtam, nem adnám semmiért, akármit csinál,egy házi állatot majdnem ugyanúgy lehet szeretni mint egy gyereket.

De ez gondolom emberfüggő

2015. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
En sem allitottam elejuk elvarasokat. Mindegyik mas szemelyiseg, es szerethetoek a nyugodtabb, valamint a morgosabb cicak is.
2015. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyet tanácsolok, kertben ne tartsd! Sok cicám volt már, volt amelyiket a szomszéd kutya kapta el, volt amelyiket elütötték, az egyik mérgezés áldozata lett, olyan is történt, hogy ellopták. A kertben tartást nagyon megbántam, most is van egy, de ő már bent a házban. Semmi baj nincsen vele, nagyon szeretem:)
2015. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen anyukam bnojenek most folytotta meg vmi allat a cica kolykeit :(:( vmi kutya lehetett tenyleg nem jo kertbe de en panelban lakom amugy is :P
2015. jún. 5. 23:33
 6/25 A kérdező kommentje:
Koszonom mindegyik komment tetszett!! Meg ha valaki akar nyugodtan hozzaszolhat
2015. jún. 5. 23:35
 7/25 anonim ***** válasza:
49%
Az en macskaim 4 eve elnek a kertben, es kisebb serulesektol eltekintve nem lett semmi komolyabb bajuk.
2015. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg soha, nagyon szerettem és szeretem mindannyiukat önmagukért. Néha vannak nehézségek, de azért nem ez a jellemző. :)


Egyébként, én világéletemben kertes házban laktam, mindig macskákkal, és sosem történt ilyesmi, ami a ti macskáitokkal. Ezek szerint, eddig szerencsém volt. :)

2015. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
En panelba lakom es nemsokara lesz cicam nagyon varom csak elotte erdeklodom a tapasztalataitokrol :):)
2015. jún. 5. 23:40
 10/25 anonim ***** válasza:
7, en meg most nyertem meg a lotto otost, nem is ertem, masok miert nem nyerik meg.
2015. jún. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!