Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam össze a...

Hogyan szoktassam össze a kismacsját a kutyával?

Figyelt kérdés

kb. 1 hónapos kismacskám van de van kutyánk

a kutya kora: 6 éves

a fajtája:jugoszlávfarkasölő

Van remény ősszeszoktatni őket ?vagy reménytelen?

De ha van esèly akkor hogyan szoktassam őket egymáshoz?

Légyszì jó válaszokat küldjetek mert nem akkarom kockáztatni az épségüket?



2015. jún. 7. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekunk ugy szoktak oszze ,hogy senki nem allt kozejuk.. szoval nekunk a kutyus nagyon anyas.. ha anya kozelebb jott a kutya rogton kapta volna a macskat.. de a cica egyszer megkapta a kutyat es a kutya kezdte eszrevenni ,hogy nem o a kiskiraly:)

ezek utan semmi bajuk nem volt egymassal.. hagyj nekik idot

az elso osszeengedes nehez lesz valoszinu meg fogjak egymadt kergetni .. ugatni fog a kutyus a cica meg fujtatni..

de ez igy van rendjen.. ugyis latszik majd ha nem tudnak osszeszokni:)

nekunk kb a 4. osszeengedes utan mar egyutt aludtak egy agyban ..:)

2015. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 , helyesiras miatt bocsanat de siettem:)
2015. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is egy hete hoztam egy 1 hónapos szobatigrist.

Az udvaron egy németjuhász és egy puli van.

Legelső alkalommal én kézben tartva megszagoltattam a kutyával. Ha nem muszály akkor ne nyomd a kutya orrához, hanem várd meg, hogy az magától szimatolja körbe. Ha kutyán nem látsz semmi agressziót, akkor nem lesz semmi gond, persze azért egy darabig még "szülői" felügyelettel engedd össze őket.

Az én kutyám is eléggé anyás: már a második alkalommal orrba vágta játékból a macsek, de ezt a kutya is játéknak vette.

Ha kezdetben fújkál a macska, annak sokat úgysem tudsz tenni, de a kutyában mindenképpen tudatosítani kell, hogy nem szabad bántani.

2015. jún. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg fogja enni a macskát. Mi is erőltettük a barátságot. Kár volt.
2015. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!