Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a most...

Mit tegyek, hogy a most befogadott kis cicától ne féljen a már két éves kandúr cicám?

Figyelt kérdés
Egy két éves kasztrált cica mellé hoztam egy újabb kis cicát(7-ik hetes),és a két éves cicám nagyon fél tőle,és azóta nem is akar bejönni a lakásba,csak éppen szét néz,és megy is ki a lakásból,pedig eddig ez nem így volt.Nagyon szeretjük ezt a két éves cicát és nem szeretnénk látni,hogy szenved,és nem érintkezik velünk sem,mint ezelőtt.
2015. jún. 7. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Megszokja majd idővel, mondjuk a kiscica szagát valahogy a nagyobb macska tálkája köré kell rakni, mondjuk valami anyaggal. Az enyém is hanyatt homlok menekült a kiscicától, most meg el sem lehet választani őket, mindenhova együtt járkálnak,a kölyök már nem is hallgat az anyjára csak az enyémet követi.
2015. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A két éves cica már be sem jön a lakásba,mert a pici folyton itt bent hancúrozik,és rosszalkodik.Egymással szembe állnak,és egy kissé fújnak is egymásra,de az öregebb inkább odébb áll egy idő után.Inkább azt rosszabb nézni,hogy a két éves cicám már enni is csak félve eszik,de a lakásba be sem jön jóformán,inkább a szomszéd néninél alszik,vagy az udvaron.Félek,hogy valamit elrontottam, és ez mindig így lesz már.Én nem zártam külön az új jövevényt(mondjuk még csak egy 24 óra telt el),de sajnálom szegény idősebb cicámat,hogy teljesen nem önmaga szegény.
2015. jún. 7. 23:03
 3/3 anonim válasza:
Régen nekem is volt egy felnőtt cicám és utána kaptam egy kölyköt. A felnőtt macska nagyon fújogott a picire,ezért egy napig összezártuk és utána barátságba éltek
2015. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!