Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi kell 1 benti cicának?

Mi kell 1 benti cicának?

Figyelt kérdés
Születtek kiscicáim, abbol az eggyik rendelenességgel, (az első 2 lába be van fordulva) ma voltam állatorvosnál és azt mondta hogy vagy elaltatom vagy benti cica lessz. Elaltatni meg nem akarom. Szóval a kérdésem: miket vegyek neki? Mi szükséges neki? Kaparófa meg ilyenek biztos nem kellenek, mert nem működik neki az a 2 lába. De járni egy picit tud rajt. És alomra hogy kell szoktatni?
2015. jún. 8. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
etető + itató tálka, alom, cica wc, cica hordozó, játékok, száraz táp, nedves táp. Egyetlen macskámat sem szoktattam alomra, odavittem a cicát a cica wc-hez, rátettem az alomra és onnantól magától odajárt. Ja, és amire még nagyon-nagy szüksége van a cicának: SOK-SOK SZERETET! :-)
2015. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
A legfontosabb az ivartalanítás, hogy több beteg macskád ne szülessen! Ezen kívül prémium táp, tálak, alom, fű, játék, féregtelenítés és oltások.
2015. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
2.ha benti macska hogy születhetnének kölykei? O.o
2015. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok.

Egyrészt kiszökhet, főleg bagzáskor. Főleg, hogy a kérdezőnek már születtek macskái. Másrészt eszméletlen büdösen jelöl egy macska ha nincs ivartalanítva. A nöstény pedig elviselhetetlenül nyavajog. Kinek van erre szüksége?

2015. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es válaszát tanúsítani is tudom... kettő darab nőstény macskám volt egyszerre annak idején, elviselhetetlenek tüzeléskor.
2015. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van 1 kinti cicám, és annak a kölykeiből lett egy nyomi.:( Ez volt a cicának a 3. szülése.
2015. jún. 9. 14:01
 7/8 A kérdező kommentje:

Házba cicát még soha nem tartottam, csak néha szoktam beengedni. De ő most benti cica lessz. És ki lessz ivartalanitva, csak most még túl pici.

De azért köszi a válaszokat.:)

2015. jún. 9. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Az anyacicát kell ivartalanítani sürgősen. Lehet, hogy most még csak egy nyomi cica lett, de megeshet, hogy a következők mind azok lesznek.
2015. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!