Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek macskaja van! Melyik a...

Akinek macskaja van! Melyik a leg baratsagosabb macska fajta?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A macska személyiségétől függ hogy melyik barátságos, nem a fajtájától.
2015. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ertem koszi :)
2015. jún. 9. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utca macskák. Egyébként, ha kiskora óta vele vagy és foglalkozik veled meghálálja a szeretetével.
2015. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ragdoll-ra mondják hogy mindent eltűr. De átlag perzsa, vagy brit rövidszőrű se vadóc.
2015. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A felmeresek szerint a kopasz macskak. :)

Mondjuk, mar a kerdest sem ertem teljesen. Hogy erted azt, hogy baratsagos? Kivel? A gazdajaval? Idegenekkel? A tobbi macskaval?

Nagyon lazan kezelve a kerdest, a legtobb utcarol mentett macska szornyen halas, a normalis korulmenyek kozul beszerzett fajmacskak meg foleg - mert a kiallitasokon kizaro ok, ha ellenseges a macska. (Es ott azt kell elturnuik, hogy vadidegenek "hajtogassak" nezegessek, meg minden. Szoval, gondolhatod, mennyire kiegyensulyozottnak kell lennie egy olyannak.)

2015. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen gazdival ugy ertem :d
2015. jún. 10. 00:16
 7/7 Kim Bo Mao ***** válasza:
A fajta nem számít, egyik ismerősömnek fajtatiszta hosszúszőrű cicája van és a macska egy sznob, sunyi kis... Aztán az ismerősöm elköltözött otthonról, és véletlen események folytán magához vett egy kóbor cicát aki azóta is vele van és nagyon kedves és nyugodt. Nekem is van cicám, és nyugodtan elmondhatom, hogy nem igazán a fajtától függ, inkább az, hogy mennyit és hogy törődsz vele, meg hogy milyen emberek veszik körbe..
2015. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!